The Amazing Spiderman Klasik - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 23 Haziran, 2013, 17:19:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spider-Sense

Alıntı yapılan: gunessemerci - 19 Temmuz, 2013, 00:26:06
Dostum Bilka bunlaı yayınlama zahmetine bile gerek görmemiş.Daha görmedim ama Bilka dan çok daha iyi olduğuna inanıyorum.

Hem nitelik bakımdan hem de nicelik bakımından bilkayı ikiye katlar ama bilka ilk göz ağrısıdır.

konyakficilari

Alıntı yapılan: gunessemerci - 19 Temmuz, 2013, 00:26:06
Dostum Bilka bunlaı yayınlama zahmetine bile gerek görmemiş.Daha görmedim ama Bilka dan çok daha iyi olduğuna inanıyorum.

Bilka'nin tadi baska bence, cunku siyah beyaz orumcekler hele bir de fumetti boyunda olunca cok farkli bir hissiyat uyandiriyor :)

Renkli marvel masterworks almistim ilk sayilari, inan ayni tadi vermedi.. ayni maceralar var bilka ile, sanki Bilka orijinalmis de Amerikaya telif vermis gibi geldi ;)

darkwood

Bu yayını Bilka ile kıyaslamak (?!?), Alfa Conan ları ile Marmara'nın Conanlarını kıyaslamak gibi bir şey.
Yer ve mekana göre hepsinin tadı be keyfi başka..  8)
Darkwood Sakinleri..

Al Simmons_Spawn

One More Day'den sonra Örümcek Adam okumayı bırakmış bana ilaç gibi gelecek bu klasik ciltler ama nedense içimden bir ses, inşallah olmaz ama bu klasikler düzgün bir yayın periyoduna oturtulmadan rastgele yayınlanacak ve kısa süre bitecek diyor. :-[

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

konyakficilari

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Eylül, 2013, 22:46:01

Amazing serisinin ilk sayısı 1800 dolarsa örümceğin ilk çıktığı amazing fantasy 15 ne kadardır acaba?
temiz 15000 doları vardır :)

yalcinerol345

Kitabı almayanlar için söyleyeceklerim:İç Kapakların kuşe kağıt olduğunu bilmiyordum.Bir de çizgilerden korkmayın.İlk maceradan sonra çizgiler gayet güzel.Stan Le ve Steve Ditko birlikteliğine hayran kaldım.Peter Parker'in ilk aşkını da öğrenmiş oldum.Gven Stacy kaçıncı sayıda görünüyor acaba?

Berkdinho

Gwen The Amazing Spider-Man #31'de Harry ile birlikte ilk kez gözükecek.Gerekli Şeyler arayı uzatmazsa 3.  veya 4. Ciltte bu sayı yer alacak.
The Right Man When Things Go Wrong

darkwood

Bu seriyi iç kapakları, iyi baskısı ve hesaplı fiyatı ile oldukça başarılı buldum. Çizimlerde yavaş yavaş 1,2 sayıda kendini bulacak gibi. Arkadaşlara bende tavsiye ederim.  8)
Darkwood Sakinleri..

dean

gamlıbaykuş

İşte bu habere çok sevindim. Unarım seri daha da hızlanır. Ara kapaklar ilk sayıdaki gibi yine renkli mi acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Aralık, 2013, 21:07:45
İşte bu habere çok sevindim. Unarım seri daha da hızlanır. Ara kapaklar ilk sayıdaki gibi yine renkli mi acaba?

Evet, renkliymiş.

connyapku

Aldigim en guzel haberlerden biri  :). Tesekkurler Gerekli seyler.

s.b

En fazla yayınlanması istenilen çizgi romanlardan olan Klasik Örümcek Adam'ın uzun süre bizimle birlikte olmasını arzu ederim. Yayınında bir sorun olursa çok üzülürüm doğrusu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Sami Abi,
  Sadece klasik Amazing Spider Man yayınlanacaksa bile 11 essential yayınlandı. Bu da 22 sayı eder. Peter Parker ve Web of Spider Man de zamanı gelince yayınlanacaksa 5+2=7 cilt te onlardan var 14 sayı da o.