The Amazing Spiderman Klasik - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 23 Haziran, 2013, 17:19:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Rıza Abim, bu kadar çok yayınlanacak malzeme olduğuna göre yayını en az 5 sene sürer. Fasikül kapaklarını renkli olarak kitaba koymaları da ayrı bir güzellik olmuş doğrusu. Çok güzel bir Klasik Örümcek Adam serisine sahip olacağız bu gidişle.
Yayıncıya sonsuz teşekkürler ederim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Renkli ara kapaklı olarak düşününce fiyat olarak ta gayet uygun görünüyor.
Tamamlanmasını istediğim serilerden birisi, umarım ara kapakları da sonuna kadar düzenli yayın periodu ile götürürler.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Aralık, 2013, 21:07:45
İşte bu habere çok sevindim. Umarım seri daha da hızlanır...

tamamen aynı fikirdeyim  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

konyakficilari

bu heyecan verici ve çok ilgi ile takip ettiğim yayın üzerine bir iki kelam etmek isterim.
1- öncelikle renkli kapak şeklinde olması mükemmel bir seçim.
2- maalesef balonların şekli, seçilen font alıştığımız tipte gelmedi bana
3- tercüme çok profesyonelce yapılmış. Dolayısıyla bir bilka tercümesi gibi sıcak değil. Bende Marvel Masterworks serisinin ilk sayıları var, karşılaştırdım ve birebir çok başarılı bir tercüme yapılmış aslında tebrik etmek lazım. lakin özgün bilka çevirisi ile büyümüş bir nesil olarak o sıcaklığı yakalayamadığımı itiraf etmeliyim.
4- essential gibi basılması, boyutu ve kağıt kalitesi ile inşallah 11 orjinal essential kadar uzun soluklu basılır. bir de bu fakirin yukarıdaki nacizane önerileri dikkate alınırsa HELAL OLSUN demekten başka bir şey kalmaz bize

sağlıcakla
Konyak Fıçıları

Örümcek Adam

Ben Marvelin Klasik serilerini okuyamıyorum nedense ama çok gözü yoruyor.Renkli sayılarındaki tadı alamıyorum Marvelden Klasik olunca

s.b

1. cildimizin içindeki ilk fasikül, Amazing Fantazi'nin 1962 senesinde yayınlanmış olan 15. sayısı. Örümcek Adam'ın çizgiroman okurlarına ilk olarak göründüğü sayı bu oluyor. Kitaba bu fasikülü koyarak başlamaları çok iyi olmuş. Böylece ilk Örümcek Adam macerasını atlamamış oluyoruz. 7 ay sonra da kendi bağımsız serisi başlamış. İşte bu serinin ilk on sayısını zevkle okuyacaksınız.
Örümceğimiz ünivesite de değil, henüz lise öğrencisi. Ama Jameson'a bu yaşta fotoğrafçı olmayı becermiş. Tabi ki Örümcek Adam fotoğrafçılığı yapıyor.

Bu ilk cildin içinde Örümcek Adam'ın karşısına yabancı olmadığımız düşmanları çıkıyor. Akbaba, Dr. Ahtapot, Kum Adam, Dr. Doom, Kertenkele ve Elektro bu ilk cildin içindeki tanıdık kötü adamlar.

İlk sayıların çizimleri korktuğum kadar kötü çıkmadılar. Koleksiyonluk bu seriyi mutlaka alıp okumalısınız.

Örümcek Adam'ın gelişimini adım adım takip etmek çok güzel olacak.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 12 Ocak, 2014, 23:53:04
İlk sayıların çizimleri korktuğum kadar kötü çıkmadılar. Koleksiyonluk bu seriyi mutlaka alıp okumalısınız.

Örümcek Adam'ın gelişimini adım adım takip etmek çok güzel olacak.

Sami Bro haklı.

Hikayeler kendini okutuyor ve çok eğlenceli.

Favori serilerimden biri oldu diyebilirim ve dedim.  :)

Nightrain

John Buscema hiç Örümcek Adamı çizmiş mi? Çizdiyse kaçıncı sayıda başlamış bilen var mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Şubat, 2014, 11:09:49
John Buscema hiç Örümcek Adamı çizmiş mi? Çizdiyse kaçıncı sayıda başlamış bilen var mı?

Her türlü cevabı aşağıdaki linkte bulabilirsin

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,6249.0.html

Nightrain

Teşekkürler. 72-81, 84 ve 85'i çizmiş sadece. Bizim bunları görmemize var daha.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Şu anda 2. cildi okuyorum ve inanılmaz keyifli gidiyor.

Keşke Gerekli 2 ayda bir düzenli olacak şekilde bir yayın periyodu yapsa.

Mithrandir

Listeye eklenecek bi yayın daha çıktı ;D Bunu takip etmek de son derece keyifli olacak benim için.

hanac

2. cildi bitirmek üzereyim.

Acilen 3. cildi istiyorum.

Orijinal kapakları ile mükemmel ötesi bir yayın.

bilgin

Bu yayını ben de ilgiyle takip ediyorum. Yayınlanma stili orijinalinden daha kaliteli.Ama yayın sanki biraz yavaş ilerliyor .Renkli iç kapaklarıyla benim beğenimi kazandı.Hikayeler çok eğlenceli ve sürükleyici..Gerekli Şeyler e teşekkürler  ;)

yalcinerol345

İkinci cilt de çok güzeldi.En güzeli Avcı Kreven'in ilk kez gelişiydi.Sanki Bruce Lee filminde baş kötünün gelişini izler gibi oldum.
Bazı maceralarını hatırlar gibi oldum ama ilk yüz sayı bizde yayınlanmadı diye biliyordum.Yoksa bazı sayıları yayınlandı mı?