Brendon Kapakları Anketi..

Başlatan darkwood, 30 Haziran, 2013, 16:43:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

herkeşlerde tasarımcı olmuş arkadaş ;D ;D ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 02 Temmuz, 2013, 20:13:15
Ama Mesut'un tasarımıda Hiç fena değil yani.Bunuda kabul etmek lazım... 8) :D :)

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 02 Temmuz, 2013, 20:13:15
:D  ;D  ::)

Sendende örnek kapak tasarımı bekliyorum kardeşim.  ;)
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Son durum itibari ile kapakların değişmesi yönünde yoğun bir talep var.

Yayınevine tercihlerimizi iletmek için arkadaşlar anketimize katılmayı ihmal etmeyelim.
Darkwood Sakinleri..

V

Kapaklar değişsin ama bir şartla.Kapaklari Mesut hazirlasin.
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Alıntı yapılan: V - 03 Temmuz, 2013, 15:53:02
Kapaklar değişsin ama bir şartla.Kapaklari Mesut hazirlasin.

Bana uyar.  :D  ;)  ;D
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Bugün Çizgi Düşler'e uğradım. Mütevazi kişiliği ile tanınan sevgili Mustafa ile görüşme imkanı buldum. Brendon kapakları ilgili olarak  okuyucu istek ve anket sonuçlarını gözönüne alarak yeni kapak çalışmalarına başlıyacağını öğrendim.
Yeni kapak çalışmasında benim örnek kapağımı beğendiğini ve genel kapak tasarımını bozmadan buna benzer bir kapak üzerinde çalışabileceğini söyledi. Kullanılacak kapaklar konusunda ise Nathan Never de olduğu gibi, kitabın ilk maceralarının kapaklarını kullanabileceğini belirtti.
Duyarlılıkları için Çizgi Düşler ekibine teşekkür ediyoruz, yeni sayıları ve kapakları dört gözle bekliyoruz.   ::) :)

Alıntı yapılan: darkwood - 02 Temmuz, 2013, 18:23:12
Darkwood Sakinleri..

HayalGücü

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Temmuz, 2013, 20:05:03
Bugün Çizgi Düşler'e uğradım. Mütevazi kişiliği ile tanınan sevgili Mustafa ile görüşme imkanı buldum. Brendon kapakları ilgili olarak  okuyucu istek ve anket sonuçlarını gözönüne alarak yeni kapak çalışmalarına başlıyacağını öğrendim.
Yeni kapak çalışmasında benim örnek kapağımı beğendiğini ve genel kapak tasarımını bozmadan buna benzer bir kapak üzerinde çalışabileceğini söyledi. Kullanılacak kapaklar konusunda ise Nathan Never de olduğu gibi, kitabın ilk maceralarının kapaklarını kullanabileceğini belirtti.
Duyarlılıkları için Çizgi Düşler ekibine teşekkür ediyoruz, yeni sayıları ve kapakları dört gözle bekliyoruz.   ::) :)
Neden ilk sayının kapağı oluyor ki? Cildin içinde bulunan 3 kapak içinde en uygun seçilse daha güzel olmazmı

darkwood

Alıntı yapılan: Phoney - 06 Temmuz, 2013, 23:08:38
Neden ilk sayının kapağı oluyor ki? Cildin içinde bulunan 3 kapak içinde en uygun seçilse daha güzel olmazmı

Bu soruyu bende kendilerine sordum. Cevap olarak öğrendiğim ise, herkesin kapak zevki farklı olduğu için kitaplara hangi kapağı koyacakları konusunda kararsız kalıyorlarmış. Bu yüzden tarafsız bir standart sağlamak için ilk kapakları uygun görmüşler, banada en mantıklısı bu gibi geldi.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

11 cilt numaralı Brendon son sayısı, yeni orjinal kapağı, yine güzel hikaye ve çizimleri ile göz kamaştırıyor. Çizgi Düşler'e düzenli yayınları ve okuyucuların tercihi doğrultusunda gösterdiği hassasiyet için teşekkürler..  :)

Darkwood Sakinleri..