Dylan Dog Old Boy

Başlatan Nemo, 13 Mayıs, 2020, 12:31:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dylandog

Dylan Dog  rodeo yayınları sayı 7 Gecenin köründe Orjinal sayı 26 bu hikaye de aldığım tad hazzi başka  hiç bir hikâye de almadım benim için Dylan dog Orjinal sayı 26 Dylan dog un zirvesidir hatta Tüm fumetti lerin zirvesidir

BAHADIR

"Gecenin Köründe" sayısı gerçekten göndermeleri ile hikaye kurgusu ile Dylan'ın en güzel maceralarından biridir... Bende okurken aşırı keyif aldığımı hatırlıyorum...

Ama Doğan Egmont Dylan 7. sayı (Alfa & Omega) da (ki orijinalde sanırım 9. sayıya tekabul ediyor...) benim okuduğum Dylan Maceralarının zirvesinde bir hikayedir diyebilirim... Bunlara daha birçok sayı eklenebilir tabii ki ama tek bir sayı seçme şansım olsa hiç düşünmeden Alfa & Omega derdim...

Güncel Dylan okumalarımda Lal 10. sayıyı okudum en son... İleride tavan yapan hikayeler var mı şahsım adına bilmiyorum ama benim nezdimde Dylan iyi yada vasat hikayeleri ile kendini her daim okutan bir seri olmaya devam edecek...

Ayrıca Şener Şen ve Cem Yılmaz'ın oynadıkları AV MEVSİMİ filmini yıllar önce izlerken her Dylan okurunun da aklına geldiği gibi direk Johnny Freak hikayesi benimde aklıma geldi... Şener Şen'in üstün oyunculuğuna bir şey dememekle birlikte bir Johnny Freak tadında değildi kabul ediyorum... :)

Dylandog

Lal Dylan dog 10 sayıdan sonra süper hikayeler var en son  Duyu ötesi algi 61 sayı çıktı çok beğendim

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 15 Mayıs, 2020, 08:19:34

Hasan Resimleri Koymuş Bende Bari Oldboy 1.Sayı tanıtımını Yapayım Büyük İhtimal Lal Maxiler Bittikten Sonra Bu Seriye Devam Edecek Bu Seri 192 Sayfa Her Kitapta 2 Tam Sayı Macera Var :

Konu: Contu Gabriella, Baraldi Barbara Senaryo: Contu Gabriella, Baraldi Barbara Tasarımcılar: Montanari Giuseppe, Grassani ErnestoKapak: Cestaro Raul, Cestaro Gianluca

1-Tüm olası dünyaların en iyisi
Konu ve senaryo: Gabriella Contu
Tasarımlar: Montanari ve Grassani

Hapishaneye kapatılan Artık yaşlanmış olan Dylan geçmişi hatırlar. Herkesin genç, güzel ve mükemmel olduğu göz kamaştırıcı ve fütüristik bir Londra'yı hatırlamaktadır. Ancak bir noktada İhtiyar Dylan, yaşlıların tamamen ortadan kaybolduğunu fark eder.ve Düşünür neden tüm Londralılar koyu renk gözlük takmaktadır? Bunu Yapmasalar sonuçları ne olacaktır?

2-Yılanın Yalnızlığı
Konu ve senaryo: Barbara Baraldi
Tasarımlar: Montanari ve Grassani

Bazı hayatlar bir jilet darbesi kadar çabuk geçip gider. Birinin geçişine dair bir iz bırakmak birçokları için bir rüyadır, ancak yüzünü hiçbir tanığın hatırlamadığı görünen,görünmez bir katilin ölümcül öfkesi Londra'da serbest kaldığında bu bir kabusa dönüşür. Bloch, en paradoksal araştırmalarından birine Craven Yolu Kiracısı'nı Dylanı bu olaya dahil eder.