Martin Mystere Speciale Seriler-Oğlak Ve Çizgi Düşler

Başlatan darkwood, 30 Ağustos, 2013, 22:39:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hellion

Alıntı yapılan: Nemo - 27 Şubat, 2020, 20:56:26
@hellion

ciao :) Martin'ler malesef benim koleksiyonumdan degil :/ Ben daha cok Nathan Never, Dylan Dog, Brendon ve Morgan Lost toparlamaya cabaliyorum :)

Size tavsiyem: Milano'daki Borsa del Fumetto.  2. el cizgiromanlar daha uygun fiyata satiliyor. Ve baya ilgililer. Dylan Dog ozel serilerdeki ekleri dahi benim icin toparlamisti.

Ama bu arada belirtmem gerek; cok eski ve nadir sayilar biraz daha pahali fiyata satiliyor :(

Ciao!  :) Nathan Never ve Dampyr toplamak hayalim şu anda. Dylan bizde yayınlanıyor. Aşırı bir hayranı olmadığımdan ne yayınlansa kardır deyip alıyorum. Brendon iyi gidiyordu, bayağı da yayınlandı ama malesef durdu. Devam eder mi bilinmez.

Aslında tam bir fasikül manyağı olduğum için bizde sadece dobişko olarak yayınlanan sayıları almak çok güzel olurdu. Türkiye'de yayımlanan ne kadar çizgiroman varsa aldığım için bütçe devamlı sarsılıyor. Birde hem burada hem orada yayınlanan aynı sayıları almak beni batırır.  :(

İtalya'ya gidip oradan olmak gibi bir imkanım yok. Bahsettiğiniz dükkan için teşekkür ederim. Eğer kargoyla falan yollamıyorlarsa işime yaramayacak malesef. Epey zaman önce ebay.it sitesinde insanların çizgiromanları tam külliyat halinde sattığını görmüştüm. Belki bir alternatif olur diye düşündüm.

Nemo

Alıntı yapılan: hellion - 27 Şubat, 2020, 21:50:57
Ciao!  :) Nathan Never ve Dampyr toplamak hayalim şu anda. Dylan bizde yayınlanıyor. Aşırı bir hayranı olmadığımdan ne yayınlansa kardır deyip alıyorum. Brendon iyi gidiyordu, bayağı da yayınlandı ama malesef durdu. Devam eder mi bilinmez.

Caro Hellion :)

Dylan'in 200. sayisindan basladim biriktirmeye :) Turkce cikmis olanlari ben de es gectim acikcasi. Lal'in 200. orjinal sayiya ulasmasi 3.5 yil surecegi icin oyle bir seye karar verdim. Ordan kes, burdan kes, cizgiroman al :) Bir de Turkiye'de yayinlanmayan sayilarina ulastim. Oglak'in da, Efsanevi Maceralar serisindeki sayilari fasikul olarak aldim. Kapaklari ugruna :) Bkz: Uzun Veda...

Alıntı Yapİtalya'ya gidip oradan olmak gibi bir imkanım yok. Bahsettiğiniz dükkan için teşekkür ederim. Eğer kargoyla falan yollamıyorlarsa işime yaramayacak malesef. Epey zaman önce ebay.it sitesinde insanların çizgiromanları tam külliyat halinde sattığını görmüştüm. Belki bir alternatif olur diye düşündüm.

Borsa del Fumetto'da ingilizce bilen cana yakin bir abi var : Alberto. Onunla iletisim kurarsan, tahminimce kargo ile de gonderir. E mail adresi su an aklimda degil ama yarin isyerindeki mailimden bakar, buraya da yazarim.

Nacizane bir tavsiyem; universite yillarimda italyan bir arkadasim vardi. Ona, Martin'in Turkce basimlarini gonderiyordum.  O da bana Nathan'in orjinallerini gonderiyordu. Degis tokus yontemi de guzel ve uygun olabiliyor.

Con i miei saluti :)
Özel Alfa Ajanı

hellion

Caro Nemo  :)

Dylan'da uyguladığın taktik güzelmiş. Lal'in hızlanma ihtimali pek olmadığından gerisi burdan ötesi oradan deyip külliyat toparlanabilir. Ondan bundan kesip alıyorum zaten. Neyseki evlenip çocuk yapmadım da parayı kendime harcayabiliyorum. Buna rağmen batık bir ekonomi ile seyrediyorum  :D

Nathan'ı tam külliyat italyanca olarak kütüphaneme koymak istiyorum (bak yine ağzım sulanmaya başladı  :D
Dampyr için Lal kitap yayınlamak istiyor diye bir söylenti duymuştum ama üstünden zaman geçti ve ne olur bilinmez. Umarım yayınlarlar. Zaten ülkesinde de satışları çok düşmüş; sona erdirirlerse şaşırmam. 

Mail adresi için şimdiden teşekkürler. Kimbilir belki ileride işime çok yarar.

İtalyanca arkadaş taktiği de çok güzelmiş. Ama şu ana kadar tanıştığım azımsanmayacak sayıda italyan'ın hiçbiri fumetti ile ilgilenmiyordu. "Geçmişte okurdum", "evet var bizde öyle şeyler ama pek kalmadı sanırım" vs. tepkileri aldım (tanıdık geldi mi?) italyadaki satış rakamlarını düşününce şaşırmamak lazım.

Con i miei saluti  :)

darkwood

Ben Dylan'ın maxi ve mini dev albümlerini biriktiriyorum. Aylık seri de ise hikayesini beğendiklerimi alıyorum.
Lal bizde Hoz'dan 6 cilt çıkan Dylan renkli Renk Cümbüşü serisine de devam etseydi güzel olurdu.

Martin'in ve Nathan'ın tüm serilerine güncel devam ediyorum. Umarım Nathan hak ettiği ilgiyi bulur ve yarım kalmaz.  :-\
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Nathan konusunda sevgili Mesut'a hak vermekle birlikte en çok Dampyr konusunda içim acıyor. Bir de ana yazar Boselli olduğundan hep belli, bir kalitede olan seri bu.

Nemo

Alıntı yapılan: hellion - 28 Şubat, 2020, 00:01:37
   Caro Nemo  :)

Neyseki evlenip çocuk yapmadım da parayı kendime harcayabiliyorum.

Al benden de o kadar :)

Alıntı Yap

Mail adresi için şimdiden teşekkürler. Kimbilir belki ileride işime çok yarar.

info@borsadelfumetto.com

Kargoyu sor hellion, ki bence gonderirler.
Özel Alfa Ajanı

hellion

Alıntı yapılan: Nemo - 28 Şubat, 2020, 12:54:23

info@borsadelfumetto.com

Kargoyu sor hellion, ki bence gonderirler.

Tekrardan teşekkürler  :)

allan quatermain

Speciale #37, 23/07/2020 tarihinde çıkmış, İtalya ile aramızda 5 sayı oldu böylece:

s.b

ÖZEL SAYI: 1(EKİM-2014)

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

s.b

s.b

ÖZEL SAYI: 4 (ARALIK 2017)