Punisher Max - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 24 Ekim, 2013, 20:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Alıntı yapılan: ilke - 26 Aralık, 2019, 20:28:27
Punisher Max 2 ve 3 yeni baskıya girdi. Yanına bir de 0 niteliğinde Punisher Doğuyor (Born) geliyor.

2019 un son bomba haberi bu oldu

peder clemente

Punisher max cilt 2:İrlanda Mutfağı bende eksikti. Piyasada da yüksek fiyata satılıyordu. Sevindim yeni baskıya. Artık takımı tamamlarım. Punisher Born (doğuyor) ise, serinin eksik kısmını tamamlayacak değerli bir cilt. Güzel haber.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ilke - 26 Aralık, 2019, 20:28:27
Punisher Max 2 ve 3 yeni baskıya girdi. Yanına bir de 0 niteliğinde Punisher Doğuyor (Born) geliyor.

Bu haber çok güzel oldu. Max serisini bir daha okuyayım diyordum. Born ilaç niyetine oldu.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dayıcomics

Bu haberler süper. Bende İrlanda mutfağı vardı ama ikinci el yıpramış ciltti. Şimdi jilet gibi ikinci basımı koyarım koleksiyonuma  ;D

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

Daha Edessa'ya gelmemiş, mecbur bekleyecez  :-\

pizagor

Gecikmeli olarak okuduğum için şimdiye kadar hiçbir seriye bu kadar hayıflanmamışımdır! Beşinci - altıncı - yedinci derken yutarcasına okuyorum. Elim başka bir şeye gitmiyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Dul Bırakan cildiyle birlikte anlatıda bir kademe düşüş görsem de (neden derseniz; [spoiler]sekizinci ciltte dulların oluşturduğu grubun ne eksik ne fazla olarak Jennifer'ın dramında da yer alıyor olması ve bu neredeyse imkansız tesadüfün ortaya çıkardığı birebir ortak çıkarlar; dokuzuncu ciltte dönüşü mümkünatsız olan Barracuda'nın dönüşü ki yakın mesafeden kim Castle'ın elinden kurtulabilir; onuncu ciltte ise şehir savaşı falan gerçekten çok güzel ama beni tatmin etmeyen tek kurşunluk sonlar meselesi var)[/spoiler] bu seri çizgiroman kütüphanemde olduğu için şanslı hissediyorum. Teşekkürler Marmara Çizgi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Aralık, 2021, 14:34:17
Dul Bırakan cildiyle birlikte anlatıda bir kademe düşüş görsem de

Aynı fikirdeyim. Bu seriyi geçenlerde baştan sona ara vermeden okudum.

Sayı: 3 Rusya Ana en beğendiğim macera oldu, Dul Bırakan ise en zayıf halka idi.