Punisher Max - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 24 Ekim, 2013, 20:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilke

ben çeviriyi grafikere yolladım. artık gerisi ilhan abi'ye kalmış. gidin onu rahatsız edin elini çabuk tutsun diye :)

eskişehirde şu tükanın sahibi kendisi

https://www.facebook.com/sehirveben

Mrtekin

Hit squadı gonderdim, şimdi :)

İlke bey, Eylül ayı programınız belli mi, paylaşabilirsenîz çok memnun oluruz.
They drew first blood...

hennessy

Bugün yorgan döşek yatınca 2.kitabı bitirdim. Mafya hesaplaması kıvamında geçen hikaye soluksuz bitti. Mermiler havada uçuştu, canlı canlı adam kestiler :) ne arasam var idi. Tekrar İlke kardeşime bu güzel hikaye ile bizleri buluşturduğu için teşekkür ederim. Keşke söyle güzel bir Punisher ve Batman aynı hikayede olduğu bir macera olsa da keyifle okusam.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Frank Castle arıza bir tip olduğundan Batman'i Gotham'daki suçun kaynağı olarak görüp Wayne malikanesine okkalı bir operasyon düzenler. Crossoverdan çok bir versus macerasi çikar.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 22 Eylül, 2014, 20:02:08
Frank Castle arıza bir tip olduğundan Batman'i Gotham'daki suçun kaynağı olarak görüp Wayne malikanesine okkalı bir operasyon düzenler. Crossoverdan çok bir versus macerasi çikar.

Kardeşim hangi macera bu söyle de bir bakayım.

Mrtekin

Muhakkak çıkacak 3. Cildi edinin. Hastası olacaksınız. O kadar emîn konuşuyorum.
They drew first blood...

kalidor

Alıntı yapılan: hennessy - 22 Eylül, 2014, 20:08:33
Kardeşim hangi macera bu söyle de bir bakayım.
The desire of the Hennesy adlı maceradan Murat Abi  ;D
Sen aynı hikayede olslar deyince yazdım hemen yüzeysel bir senaryo  ;)
Crom! Ölüleri Say...

dean

hanac

Tanıtım Bülteninden

Nick Fury'nin elinde sessizce halledilmesi gereken bir iş var... hem de Rusya'da.

Bu, aklı başında birinin reddetmek için bir an bile tereddüt etmeyeceği bir intihar görevi. İşte bu yüzden Punisher'a ihtiyacı var.

Karaborsaya düşmesi dünyanın sonunu getirebilecek bir retrovirüsün bulunması lazım.
Frank Castle, bir Rus nükleer füze üssüne gizlice girer ve... bir Moğol'la yüz yüze gelir.

Bu cilt, GARTH ENNIS (The Boys) tarafında yazılıp DOUGIE BRAITHWAITE (Incredible Hulk) tarafından çizilen
Punisher MAX serisinin #13-18 arasındaki sayılarını içermektedir.

Mrtekin

Ben bu cilde cok yorum yapmistim.

Kesinlikle kacirilmayacak bir cilt diyorum, baska da birsey demiyorum.
They drew first blood...

tommikser

Son zamanlarda beni en heyecanladıran seri olduğunu söyleyebilirim.Bu sayıyı yapılan yorumlardan dolayı daha da merak ediyorum.

Mrtekin

Benim en cok begendigim 5.cilt olan, "the slavers" dır.

'Rusya Ana' cok ama cok iyidir, ama.
They drew first blood...

hennessy

Nathan Never okuyordum yarıda bırakıp şimdi Rusya Anaya başlayacağım

Mrtekin

Okuyanlarin yorumlarini alip, baska arkadaslarimizi da itkilesek?
They drew first blood...

lampard

Sadece ilk cildini okudum, çok beğendim. Frank'in Amerikan propagandasına giydirmesi ayrıca sevdirdi. Ayrıca kavga, çatışma çatışma sahnelerinde çizer döktürmüş.