Punisher Max - Marmara Çizgi

Başlatan hennessy, 24 Ekim, 2013, 20:59:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

2. bitti. Çizgi romanın sonunu Nesbitt'in nası biri olduğunu öğrendiğim an tahmin etmiştim. Bunun haricinde çok sağlam bölümleri vardı.
Punisher en sevdiğim çizgiroman karakterlerinden biridir. Garth Ennis'in onu yansıtışını da çok beğendim.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Chuck

Aralarında en sağlamı 3. ciltti. Ama gerçekten çok iyiydi :D Punisher vs Rus ordusu oldu resmen. . Şimdi 4. cildi bekleme vakti.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hanac

3. sayı Rusya Ana'yı okudum.

Nick Fury'nin Frank'i bulma yöntemini beğendim.

Frank'in üsden kaçışı ise mükemmel ötesi idi.

Çok iyi bir seri.

sulkesen

1.ve 2. cildi beyenmemiştim ama 3. cilt gerçekten güzel

Sakızlı Ohannes Paşa

1. cildi okudum ve genel olarak beğendim. Hikaye çok güzel ilerledi ama sonu çok da hoşuma gitmedi. Bütün kötü elemanların ölüp, patronlarının kılpayı kaçması klişesi olmasa daha güzel olurdu sanki. Şu ara favori yayınevim marmara. Güzel işler yapıyorlar. Bu seriye de devam edeceğim.

Ralph

1. sayıyı sipariş ettim. Punisher sonuçta, ne kadar kötü olabilir ki?

Yayınlanma süresi biraz seyrek mi ne? Ortalama ne kadar zamanda bir yayınlanıyor ciltleri?

kalidor

Punisher serisini çok beğendim. Çocukluğumda Alfa'nın Punisher'larını okuduğum zaman yaşadığım heyecanı bu yeni seride de yakaladığımı söylemeliyim. 3-4 yıl önce alfa Punisher fasikül ve ciltleri tam takım yeniden toplamıştım. Şimdi boş bir vakitte yeniden okumayı planlıyorum ama eski tadın ne kadarını alacağımı bilemediğimden geçmişte kalsa daha mı iyi olur acaba diyorum, o da başka bir mevzu tabii.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Baskı kalitesinin rezilliğinden dolayı okurken zorlanıyorum Alfa'nın eski Punisher fasiküllerini. Fiyatlar katmerlenirken kalite de koşut bir şekilde artmış comics için, bunu da kabu etmek lazım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Yayınlanacak 4. Cilt olan "up is down and black is white", 1. Cildin devamı niteliğinde. Spoiler vermeyim şimdi ama,

5. Cilt olan "the Slavers" bu serinin en iyisi ve bence okuyabileceğiniz en iyi çr lerden biri.

Ben Alfa Punisherları toparlayamadım ama Arkabahçedeki bir indirimden yararlanarak Punisher Essentialları topladım, bence bazı hikayeler hala çok güzel.
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Ralph - 31 Mart, 2015, 05:34:06
Yayınlanma süresi biraz seyrek mi ne? Ortalama ne kadar zamanda bir yayınlanıyor ciltleri?

Yılda 2 sayı çıkıyor gibi şu an.

ilke

bu sene 3 cilt anlaştık arkadaşlar. Ama ne yazık ki Panini İtalya işleri o kadar yavaştan alıyor ki Nisan ayı oldu dijitalleri bırakın anlaşmalar gelmedi daha :(

xmenac

Dijitallerin gelmesi, çeviri, son okuma, matbaa süreci derken Haziran gibi anca okuyabileceğiz o halde. :(

Geç olsun güç olmasın diyelim, bu sene 3 cilt okuyacak olmanın keyfini sürelim en iyisi.

ilke

Çevirileri yaptık biz bu arada. Bari bi de onu beklemeyelim diye biriktirdik biraz.

Bu arada ufak bir bilgi paylaşayım. Çok bişi olmasa da fakir tesellisi işte :)

Conan 12 (basıldı dağıtım bekliyor)
Conan 13 (baskıda, 12 ve 13 beraber dağıtılacak)
LW 12 (baskıda)
Don Kişot (baskıda)

Chew 2 (son okumaya bugün geldi)
Yürüyen 21 (dizgide)

Ralph

Yeter ki sorunsuz, kesintisiz çıksın biz bekleriz. (:

Bu ara çizgi roman piyasası (yayıncılar memnun mu bilmem ama okuyucular oldukça memnun) oldukça güzel. Her kesime hitap eden eserler, yayınevlerinin özverisiyle iyi kötü kesintisiz yayınlanıyor... Eki yıllara oranla inanılmaz bir yelpazesi var Türk çizgi roman piyasasının.

Hele 90'ların ortalarını düşündükçe, yeter ki gel bana senede bir gün şarkısını söylemeden edemiyorum :)

xmenac

Çok güzel haberler bunlar İlke Bey, merakla bekliyoruz yeni yayınları. :)