Daredevil

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:43:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Elektra belli oldu. Karakteri Elodie Yung canlandıracak.

Animvader

Bu tür rollere alışkın bir hatun gibi duruyor.Ama yine demeden duramayacağım, Yunan Elektra'yı niye Kamboçyalı oynuyor  ???

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 08 Temmuz, 2015, 01:29:37
demeden duramayacağım, Yunan Elektra'yı niye Kamboçyalı oynuyor  ???

Sarışın mavi gözlü Johnny Storm'u neden siyahi biri oynuyor ?

Otuzlu yaşlarındaki Hank Pym'i neden 75 yaşındaki Michael Douglas oynuyor ?

Neden Spider-Man ve Superman gibi Americanlığı ön planda olan karakterleri İngilizler oynuyor ?

Doğu Avrupalı Maximoff kardeşleri neden İngiliz ve America'lı oyuncular oynuyor ?

Uzak doğulu bir erkek olan The Ancient One, neden filmde kadın oluyor ?

Çinli Mandarin'i neden Hint asıllı bir İngiliz, Arap olarak canlandırıyor ?

Yahu hepsini geç Asgard'da Idris Elba'nın ne işi var  ;D

gibi bir bir çok soru geliyor benimde aklıma  :)

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 08 Temmuz, 2015, 02:00:33
  Sarışın mavi gözlü Johnny Storm'u neden siyahi biri oynuyor ?

Otuzlu yaşlarındaki Hank Pym'i neden 75 yaşındaki Michael Douglas oynuyor ?

Neden Spider-Man ve Superman gibi Americanlığı ön planda olan karakterleri İngilizler oynuyor ?

Doğu Avrupalı Maximoff kardeşleri neden İngiliz ve America'lı oyuncular oynuyor ?

Uzak doğulu bir erkek olan The Ancient One, neden filmde kadın oluyor ?

Çinli Mandarin'i neden Hint asıllı bir İngiliz, Arap olarak canlandırıyor ?

Yahu hepsini geç Asgard'da Idris Elba'nın ne işi var  ;D

gibi bir bir çok soru geliyor benimde aklıma  :)

Ben Amerika'da yaşayan Asyalı olsam ayaklanırım kardeşim bu ne böyle bütün Asyalı karakterleri beyazlara oynatıyorsunuz diye  ;D

Heimdall'la Sif, Johnny ile de Sue kardeş hesapta artık nasıl oluyorsa  :)

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 08 Temmuz, 2015, 02:10:26
Ben Amerika'da yaşayan Asyalı olsam ayaklanırım kardeşim bu ne böyle bütün Asyalı karakterleri beyazlara oynatıyorsunuz diye  ;D

Hollywood'un Diversity'den anladığı tek şey zaten beyazları siyah yapmak o kadar.

Alıntı yapılan: Animvader - 08 Temmuz, 2015, 02:10:26
Heimdall'la Sif, Johnny ile de Sue kardeş hesapta artık nasıl oluyorsa  :)

Bu F4'te Sue üvey olacak. Heimdall ve Sif olayı zaten benim ilk film çıktığından beri gram kabul edemediğim şey. Üveyde bile değil. Tamamen bitirdiler kardeşliği.

Ahmet Oktay

Vardır bir bildikleri deyip cast seçimlerine güveniyorum ekibin.

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 08 Temmuz, 2015, 02:22:17
Vardır bir bildikleri deyip cast seçimlerine güveniyorum ekibin.

Marvel Studios'un cast seçimine güvenmek ile birlikte ben Elodie Yung'ı rol için oldukça başarılı bir seçim buldum. Yung zaten Elektra'ya benzer rollerde oynadı. Şimdi kaldı Bullseye.

Ahmet Oktay

Ve bugün izlediğim 5 bölümle birlikte sezon bitti. Çok çok iyi bir dizi çıkmış ortaya, umarım 2. sezonda daha da iyi olur. Kesinlikle çizgiroman uyarlaması diziler içerisinde en iyisi olduğunu düşünüyorum, hatta genel olarak çizgiroman uyarlaması olmayan dizileri de işin içine katarsak yayını devam eden diziler içerisinde rahatlıkla ilk üçe yada ilk beşe koyulabilecek bir dizi. Bu kalitede dizilerin artması dileğiyle :) Şimdi işin yoksa nisana kadar bekle.

dean

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 09 Temmuz, 2015, 00:34:11
Şimdi işin yoksa nisana kadar bekle.

Yine iyi, sen Temmuz'dan Nisan'a 9 ay bekleyeceksin. Ben Nisan'dan beri bekliyorum ;D Neyse arada Jessica Jones gelecek.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 09 Temmuz, 2015, 00:38:02
  Yine iyi, sen Temmuz'dan Nisan'a 9 ay bekleyeceksin. Ben Nisan'dan beri bekliyorum ;D Neyse arada Jessica Jones gelecek.

Aynen, Daredevil'in yerini doldurmaz ama o da farklı ve güzel bir tat olacak eminim. Netflix'e güvenim tam :)

Nightrain

En son 9.bölümü izledim. Acelem yok, sindire sindire izlemek daha keyifli.

SPOILER

Dövüş sahnesi enfes oğlu enfesti. Matt'in bu kadar zarar göreceğini tahmin etmemiştim. Adamı bildiği doğradılar matmazel.

SPOLER
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 09 Temmuz, 2015, 10:25:47
En son 9.bölümü izledim. Acelem yok, sindire sindire izlemek daha keyifli.

SPOILER

Dövüş sahnesi enfes oğlu enfesti. Matt'in bu kadar zarar göreceğini tahmin etmemiştim. Adamı bildiği doğradılar matmazel.

SPOLER

Spoiler: eee neticede gelen Hand. Hand ninjaları Matt'in dövmeye alışık olduğu uyuşturucu tacirlerine benzemez ;D

dean

rumar80

Bu aralar dizileri biraz geri plana attığım için birçok diziyi sonradan seyrediyorum. Bunlardan biri de Daredevil. Bu diziyi bu kadar geç seyretmemin bir diğer nedeni de bu kadar yazıdan sonra ortamın biraz da durulmasını beklemekti.
    Sonuçta dün diziye başladım ve dört bölüm bitiverdi. Ne diyebilirim? Gerçekten bu dizi bir süper kahraman dizisi değil. Karakterler çok başarılı seçilmiş. Öykünün akıcılığı güzel. Çekimler harika.
    Peki neden tüm seri bitmeden yazıyorum? Wilson Fisk!
    Ilk bölümden itibaren Çevresinde bir ara yaratıldı. Herkesin ötesinde erişilmeyecek biri olarak. Ilk bölüm sadece sesini duyduk. Ikinci bölüm hiç yoktu. Üçüncü bölümde insanlar adını söylemekten korkuyor hatta bu Uğur'da ölüyorlardı. Dördüncü bölümde ise gerçek Wilson ortaya çıktı. Hem de ne Çıkma! İçindeki öfke, önlenemeyen güç ile harika idi. Eminim daha da iyisini göreceğim ama yazmadan duramadım.
    Sonra tekrar yazar mıyım? Bilmiyorum. Ama bu dizi şu an için uzak ara çok başarılı bir çizgi roman uyarlaması. Frank Miller'ın Daredevil'ına yakın.
    Arrow? Flash? Boş verin. Daredevil izlememişseniz hata yapmışsınız demektir.

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Temmuz, 2015, 07:12:42
    Arrow? Flash? Boş verin. Daredevil izlememişseniz hata yapmışsınız demektir.

Dusunup de dile getirmeye cesaret edemedigim sözler :) Arrow'a da Flash'a da hic baslamadim, baslayasim da yok.