dean ile güncel Comics haberleri

Başlatan dean, 01 Ocak, 2014, 19:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

pizagor

Arkadaşlar, konuyu buraya taşıdım. Muhabbete buradan devam edebiliriz.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Original Guardians of the Galaxy ekibi kendi ongoing serisi ile geri dönüyor.

dean

Dc, çizgi romanlarına Selfie'li alternatif kapaklar tasarladı. Bir kısmına aşağıdan bakabilirsiniz.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=103385

pizagor

Alıntı yapılan: dean - 11 Temmuz, 2014, 12:57:15
Dc, çizgi romanlarına Selfie'li alternatif kapaklar tasarladı. Bir kısmına aşağıdan bakabilirsiniz.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=103385

:D :D :D :D :D :D Süpermiş...

dean

Biraz önce eve geldim. Yaptım kahvemi, oturdum bilgisayarımın başına. Bakalım ben dışardayken neler olmuş diye çeşitli sinema ve çizgi roman sitelerine bakarken, bi'şey gördüm. İlk önce anlamadım. Heralde dedim yanlış gördüm. Sonra dikkatli baktım, hala yerinde duruyor. Yok dedim, olamaz. Kahve yerine viski felan mı koyduk. O da yok bildiğin kahve. Gördüğüm şeyi artık ağır ağır kabullenme dönemi başladı. Evet, arkadaşlar Marvel yine yapacağını yaptı. Thor'u kadın yaptı. 

Yani bu nasıl bir kafanın ürünüdür anlayamıyorum. Zaten bir kere Loki kadın olmuştu. şimdi de Thor kadın. Sırada kim var ? Odin mi ? Güçlü kadın karakter istiyorsan yeni yarat o zaman. O kadın oldu, şu zenci oldu gibi şeylerden nefret ediyorum. Kalemine güveniyorsan yeni karakter yarat. Captain America'nın da kalkanını başkasına devredeceği şu günlerde bakalım daha ne saçmalıklar göreceğiz. Neyse ben gideyimde 20-30 bardak daha kahve içeyim. Anca kendime gelirim.

Ras Al Ghul

Ben de öğrendiğimde yıkıldım :'(

Berkdinho

Halbuki daha yeni Spawn'daki Angela karakteri Thor'un kız kardeşi olarak evrene eklenmişti.Güçlü kadın açığı da yok gibiydi.İlginç doğrusu.Marvel'in sıradaki hamlesinin Sif'i erkek yapmak olacağını düşünüyorum.Daha farklı bir ilişki olmaz mı ikili arasında ;D
The Right Man When Things Go Wrong

dean

Alıntı yapılan: Berkdinho - 15 Temmuz, 2014, 22:58:46
   Halbuki daha yeni Spawn'daki Angela karakteri Thor'un kız kardeşi olarak evrene eklenmişti.Güçlü kadın açığı da yok gibiydi.İlginç doğrusu.Marvel'in sıradaki hamlesinin Sif'i erkek yapmak olacağını düşünüyorum.Daha farklı bir ilişki olmaz mı ikili arasında ;D

Bu saatten sonra herşey beklenir.

hanac

Erkek Thor (Ne demekse ?  :) )  ne oldu ?

Belki ikisi de olacakdır ...

dean

Alıntı yapılan: hanac - 15 Temmuz, 2014, 23:13:37
Erkek Thor (Ne demekse ?  :) )  ne oldu ?

Belki ikisi de olacakdır ...

Şu an için hiçbir fikrim yok valla.

Harun Ça

Sanki Marvel'ın Wonder Women'ı yapılmaya çalışılıyor gibi geldi bana ama çok saçma otur yeni karakter yaz bu nedir.

tommikser

Bence sif kadın olarak kalsın ilişki daha da şenlensin ;D

pizagor

Marvel evreninde halihazırda Thor Girl karakteri var, bu o olmasın?

Ras Al Ghul

Açıklama geldi sanırım Thor imiş  :'( çarptık thronie mı desek ;D