dean ile güncel Comics haberleri

Başlatan dean, 01 Ocak, 2014, 19:53:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Konusu neymiş sevgili dean.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Ekim, 2014, 23:04:44
Konusu neymiş sevgili dean.....

Konuyu bende tam olarak bilmiyorum. Batman bir sebeple Justice League ile anlaşmazlığa düşecek gibi görünüyor ama, bakalım ne olacak.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 06 Ekim, 2014, 23:10:56
  Konuyu bende tam olarak bilmiyorum. Batman bir sebeple Justice League ile anlaşmazlığa düşecek gibi görünüyor ama, bakalım ne olacak.

Capullo varsa okunur.Demek ki Gotham da bir şeyler olacak Bruce işime karışmayın modun da olacak.

lampard

Batman bi kaç Justice League üyesini paketleyecek gibi görünüyor :) Endgame için çok fazla şey söylendi, Batman mitolojisinde bazı şeyleri değiştirecek falan deniyor, umarım çok fazla ret-con olayına girmeden yaparlar bunu. Bir de çok sayıda düşman ve müttefik yer alacakmış hikayede, #35'in kapağından da anlaşılacağı gibi, hadi hayırlısı.

dean

Marvel yeni event'ını duyurdu; Secret Wars

tommikser

Bu isimde sanki görmüştüm bir macera.Onun yenilenmiş versiyonu mu?Birde bir tarafda dişi bir tarafda erkek thor var ne iş?

dean

Alıntı yapılan: tommikser - 10 Ekim, 2014, 11:26:55
Bu isimde sanki görmüştüm bir macera.Onun yenilenmiş versiyonu mu?Birde bir tarafda dişi bir tarafda erkek thor var ne iş?

Secret Wars, Marvel için çok önemli bir başlık. Seksenli yılların ortalarında Secret Wars ve Secret Wars 2 diye önemli eventlar yayınlanmıştı. Marvel bu başlığı tekrar canlandırdıysa büyük planları var demektir.

Sakızlı Ohannes Paşa

Marvel'ın bu savaş temalı eventleri baydı bence artık. Herkes toplanıp birbirine girer bunun neresi ilgi çekici anlamadım? Bir çizgi romanda görülen süper kahraman sayısı arttıkça sıradan hale geliyor benim için.

dean

Yeni bir crossover hikaye geliyor.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 10 Ekim, 2014, 11:39:00
  Secret Wars, Marvel için çok önemli bir başlık. Seksenli yılların ortalarında Secret Wars ve Secret Wars 2 diye önemli eventlar yayınlanmıştı. Marvel bu başlığı tekrar canlandırdıysa büyük planları var demektir.

Ne üzücü hollywood'da çizgi roman evrende yeni senaryo sıkıntısı çektiği için eskileri sar sar tekrar ısıt sun. Nasılsa alıcısı var.

dean

Marvel, Ant-Man filmi gösterime girmeden karakteri daha ön plana çıkarmak için harekete geçti. Böylece Scott Lang'in ön planda olduğu Ant-Man ongoing serisi duyuruldu.

dean

Marvel bu hamlesi ile baya kafa karışıklığı yarattı;

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Bu resimden anladigim kadari ile tutmayın dağıtım modu

Chuck

Bari bir 15 20 yıl bekleselermiş. .  >:(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız