Kit Taylor - HOZ

Başlatan hanac, 10 Kasım, 2011, 19:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Orjinali siyah beyaz değil miydi? Yoksa ben mi karıştırıyorum?

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Aralık, 2011, 18:33:43
  Orjinali siyah beyaz değil miydi? Yoksa ben mi karıştırıyorum?

Özel birkaç sayı renkli çıkmış antalyada bir sarafta gördüydüm.çok şaşırmıştım o zaman.... ;)

gamlıbaykuş

Kapağı ya da iç sayfalardan falan örnekler koyabilecek kimse yok mu?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Hanaç abi sabahtan beri yazacaktım ama iş yerinde yazmaya bir türlü vakit bulamadım.Benim hatalarımla dalga geçeceğine kahramanların isimlerini doğru düzgün yazmayı bir öğren ;D

Yaaa Allah'ın sopası yok gördün mü abi.

Bu yayına gelince bence farklı olacak dediyse Haşim bey farklı olacaktır.Düzgün bir iş çıkaracağına kesinlikle eminim.Fiyat her zaman tartışmalı.Eğer koleksiyon sayılarıyla mukayese edilirse oldukça normal gelecektir. ;D

Not:İstediğin kadar yazdıklarını düzelt Hanaç abi.Gerçekler balçıkla örtülemez ;D

caretta

Benim bildiğim Kit Taylor'u Türkiye'de yalnız Ceylan Yayınları yayınladı.Ceylan'ın da hiç renkli yayınını görmedim.
Kızılmaske dostumuz Antalya'da o sahafa bir daha baksın.Gerçekten renkli Kit Taylor mu?İlginç!Bir de 340
sayfa kafamı karıştırdı.3 maceralık Judas 290 sayfa.4 maceralık Zagor klasik 386 sayfa.Orijinal Kit Taylor 96
sayfa.3x96=288 sayfa.4x96=384 sayfa.340'ı ben tutturamadım.En akla yakını 3 macera 288 sayfa.Kapak,yazı
tanıtım 52 sayfa olur mu?

rumar80

Peki 14 kapak nasıl açıklanacak??
   Bir kitapta 14 kitap mı var? Böyle az sayfalı mı basıldı İtalya'da?

tommikser

Benim aklıma gelen Kit Taylor'ın renkli Pin-Up'larını koyacaklar.Kit Taylor ile ilgili detaylı bir inceleme ve araştırma yazısı da olabilir.Onun dışında belki bir sayfa renkli bir sayfa siyah beyaz da olabilir.Bilemiyorum ocak ayına az kaldı bakalım ne kadar şaşıracağız.

hanac

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 26 Aralık, 2011, 19:08:56
Kapağı ya da iç sayfalardan falan örnekler koyabilecek kimse yok mu?

Buyurun size kapak

s.b

Kapak mükemmel. Özellikle ilk sayı için çok uygun olacak.
Haşim beyin kalitesi her zaman olduğu gibi kendini belli ediyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 26 Aralık, 2011, 21:52:23
Benim bildiğim Kit Taylor'u Türkiye'de yalnız Ceylan Yayınları yayınladı.Ceylan'ın da hiç renkli yayınını görmedim.
Kızılmaske dostumuz Antalya'da o sahafa bir daha baksın.Gerçekten renkli Kit Taylor mu?İlginç!

Sevgili caretta benim gördüğüm Kit Taylor orjinaldi Türk değildi ve bütün sayfaları değil sadece birkaç sayfa renkliydi.

Tekrar bakmak için oraya gittim satılmış. Onun için daha fazla bilgi veremiyorum... ;)

aa

Kapak gerçekten de çok güzel olmuş. 1. sayıyı merakla bekliyorum.
Esse Gesse Hayranı...

kittaylor

YAYINCININ BANA SÖYLEDİĞİ KAPAK GAMBA'NIN 2001 YILINDA RACCOLTO SERİ İÇİN ÖZEL ÇİZDİĞİ BİR ORJİNALMİŞ.

BİLDİĞİM KADARIYLA KİT TAYLORUN RENKLİSİ YOK.

altay1944

Ülkemizde basıldı mı bilmiyorum(henüz) ama yabancı dilde renklileri var.Örnek...

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Bu sayfa sayısına göre bir çok teori üretmek mümkün, ama görünen o ki kitabın baskısını görene kadar yazdıklarımız havada kalacak.
Kapak güzel görünüyor, ayrıca kapak tasarımıda iyi duruyor, sadece küçük kit yazısı biraz sırıtıyor. En azından başındaki K harfi büyük olsaydı, daha hoş olurdu..
Darkwood Sakinleri..

labirent

Ben de Sn. darkwood ile aynı düşüncedeyim. Kapaktaki kit 'in küçük olması hoş olmamış. Bari kapak "Gözler ve Karanlık" ın kapağı gibi olsa.