Kit Taylor - HOZ

Başlatan hanac, 10 Kasım, 2011, 19:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: kittaylor - 30 Aralık, 2011, 10:07:11
ÖRÜMCEK DE BENİM ÇOCUKLUK KİTABIMDI ALDIM HEPSİNİ. YARIM BIRAKINCA ÇOK ÜZÜLDÜM.

Dostum, yıllardır beklediğin Kit Taylor'u beğenmene sevindim.

Bu arada Marmara Çizgi Örümcek'e HOZ'un kaldığı yerden devam ediyor. Bilgin olsun.

Şu ana kadar 3 cilt çıktı bile.

darkwood

Lal ve 1001 roman fasiküllü baskılı kitapları ile arşivimizi şenderirken. Hoz'un  önceki yayınlarına bakıp Kit Taylor içinde fasikülsüz olarak aynı şekilde yayınlanır diye çoğumuz tahminler yapıyorduk. Fakat Haşim bey hepimizi yanıltıp güzel nostaljik ve günümüzede hitap eden böyle bir kitap çıkarınca, açıkçası hepimiz define bulmuş gibi olduk. Özellikle fumetti konusunda güzel işler çıkaran HozComics'e yeni yılda da başarılarının devamlı olmasını diliyorum...
Darkwood Sakinleri..

hanac

İlk gelen tepkiler çok olumlu.

Mükemmel bir baskı olduğu söyleniyor.

Tebrikler Haşim Bey.

aa

Gerçekten mükemmel olmuş. Tebrikler ve teşskkürler HOZ...
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

şu an ilyas ın dükkandayım hakketten iç kapakları on numara olmuş
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hennessy

efendim haşim bey'i böyle güzel bir dizayn yaptığı için kutlarım. Kitabı daha okumadım ama kapaklara bayıldım ayrıca yanında verdiği italyanca ek güzel olmuş ayrıca geniş poşet yapmış benim gibi milimetrik poşetlerle uğraşmayı sevmeyen biri için poşette saklama şansı. Bu kalitede basmaya devam eder ise ve hikayeler hoşuma giderse yeni bir seriye başlayacağız gibi geliyor bana.

yalcinerol345

Resimlerden anladığım kadarıyla kapaklar macera aralarında, yani tam yerinde.O muhteşem orijinal kapaklar da var.Her şey mükemmel.
Hoz'un sitesine göre Şubat ayı içinde çıkacak yayınlar içinde Kit Taylor yok.Demek aylık olarak yayınlanmayacak.Bu kötü oldu işte.

s.b

Vay vay vay vay vay. Ne iş çıkarmış Haşim bey be. Aldığı her kuruş helal olsun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Kapaklar gerçekten harika görünüyor. Kitaplar tükenmeden, bugün bir Kadıköy yapmak şart oldu.  :)
Darkwood Sakinleri..

mandrake66

"Hoz Comics!" yine bir "ilk"'e imza atmış.

Yurtdışından "remake" toplayan birisi olarak, "sevgi" ve profesyonelliği bir araya getiren böyle bir çalışmaya çok az rastladım.

Teşekkürler!

Güzel bir yeni yıl armağanı oldu!

mgsar

Bugüne kadar hiç okumadım. Ama bunca güzel yorumdan sonra alıp okumak farz oldu.

a5555

İyi seneler..
Haşim bey senelerdir,ilyasa,Atan kardeşime,Fuat bey in başının etini!yemiştim,Taylor Taylor diye....Ama..! bu kadarını beklemiyordum,bence Türkiyede gelmiş geçmiş çizgiroman basımında külliyat olarak en güzeli,kırkyıl düşünsem aklıma gelmezdi,ceylan yayının kapaklarınıda koyacağını,her iki kapakda orjinal,dokunulmamış,işte haklıyım boş yere buralardan yırtınmadım,Fuat bey ve Haşim bey size yakışır diye ,haklıymışım bizlere bu kaliteyi sunduğunuz  için..
Buradan Haşim bey ve sevgili eşine (biliyorum,saygıdeğer eşininde bu kaitapda Haşim bey kadar emeği var) sonsuz teşekkürler ve tebrikler.bence 2 ci baskıya hazırlanın.Şubatda olmayınca ürktüm ama sanırım swing bitince aylığa dönersiniz,bizi bu kalitelerden mahrum bırakmayın.
Bildiğim kadarı ile ceylan yayınlarının  kapakları (sanırım 61 sayı)yayınlanacak,tabi o flim afişi gibi olan orjinalleride.
Fiat bence diğerlerine nazaran ucuz sayılır.hep söylüyor yazıyorum Hoz ve 1001 roman bize artık kaliteyi görmemizi ve seçmeyi öğretti,ve artık ç.roman fumetti hayranı olanların artacağını umuyorum,eğer aya dönerse külliyatın bitmesi 10 seneleri almaz.sağolun çok güzel bir yılbaşı armağını verdiniz.Şimdiden heyacanla gelecek sayıyı bekliyorum, yabancı sitede gördüğüm flim afişi gibi kapakları ve ceylanın çıkardığı kapakları.
O kapaklara bakınca ki benim yaşımda olanlarda öyle hissetmiştir,çocukluğum aklıma geldi,ayrıca burdan Osman Egeliyede teşekkürler.
Ser verdiniz sır vermediniz ama tam sürpriz yaptınız,
Western sevmiyenlerinde pazartesinden itibaren, külliyat olarak kitaplara saldıracağını ! ,tahmin ediyorum,Western sevmesenizde kapaklar için değer
şimdiden ileride başlıcak olan fantastik maceralarını heyacanla bekliyorum.Haaa unutmadan tek bantlık orjinal 2 ci bir hediye olmuş.
Sonsuz teşekkürler.....

tommikser

Sevgili a5555 tekrar yazılarını görmekten çok memnun olduğumu belirtmek isterim.Geçmiş geçmişte kaldı,artık yeni yıla girdik küslükler,dargınlıklar,yanlış anlaşılmaların olmadığı güzel ve keyifli bir yeni yıl diliyorum hepimize.

Kit Taylor'a gelince sanırım yayıncı kadar sizinde bu yayında emeğiniz vardır.Milletin başının etini yediğiniz belli oluyor ;D

Sizin bu cefakar ve mücadeleci azminizden  ve Altın Madalyon itkisinden dolayı Kit Taylor'un tüm külliyatına da bulaşacağımı düşünüyorum.Bana verdiğiniz izlenim çok sıkı bir şok geçireceğim.Sevgili Haşim bey ve eşini de tebrik ediyorum.Umarım her aya dönerlerde Kit hayranları iyi bir soluk alır.

hanac

Bence 2 ayda bir yayınlanırsa iyi olur.

320 sayfa bizi 2 ay idare ettirir.  :)