ÇİZGİ DÜŞLER 2014 PLANI - BÜYÜK YARIŞMA

Başlatan İlyas Erkul, 04 Mart, 2014, 17:08:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Mart, 2014, 12:16:56
Spawn ya da Haunt'u da bassınlar. Anti kahramanlarada ihtiyacımız var.

Haunt'u hiç okumadım, bilmiyorum ama Spawn müthiş olur.

kandorlu

Bence dcler den bir şeyler gelme ihtimalide yüksek vertigosunu yayınlayan superherosunuda yayınlar :) green lantern falan güzel olabilir hatta dizisi de geliyorken flash falan neden olmasın.

marvel essential olarak da fantastic four cıkmasını isterim dorusu.

HayalGücü

Bir Fumettti sever olarak sağolsun Çizgi Düşler fazlasıyla beni memnun ediyor. Fumetti harici yeni serilere geçmesi de güzel bir şey. Umarım bu yeni seriler Fumettilerin yayınlanma sıklığını azaltmaz :)

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: hanac - 13 Mart, 2014, 12:12:09
Demek West'i yayınlayacaklar.  :)

Yok mesela dedik WEST bildiğiniz gibi ülkemizin EN ciddi EN herşeyi bilen italyalarda büro açmaya kadar işini büyütmeyi başarmış hatta bir ara ayda 10 tane Bile yayın çıkarmışşş bir üstad ın elinde o musade etmez böyle şeylere biliyosunuz CROM  onun gazabından korusun diye bir deyim bile oluşmuştu buralarda sanırım  ;D ;D ;D

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 13 Mart, 2014, 12:12:09
Demek West'i yayınlayacaklar.  :)

Abi bende bir duyum aldım Kızılmaske ile telif görümelerine başlamışlar. HC delux edisyon basacaklarmış anlaşırlarsa. Kapaklarıda Ünlü ressam Hasan Anac çizecekmiş. :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Bu arada sevgili İlker her halde cebimizdeki tüm paraya göz dikti. Gerçekten güzel kitapalr çıkararak bizleri mutlu ediyorlar.

rumar80

Alıntı yapılan: İlyas Erkul - 13 Mart, 2014, 17:54:09
Yok mesela dedik WEST bildiğiniz gibi ülkemizin EN ciddi EN herşeyi bilen italyalarda büro açmaya kadar işini büyütmeyi başarmış hatta bir ara ayda 10 tane Bile yayın çıkarmışşş bir üstad ın elinde o musade etmez böyle şeylere biliyosunuz CROM  onun gazabından korusun diye bir deyim bile oluşmuştu buralarda sanırım  ;D ;D ;D

Forumda cevap veremeyecek durumda olan birine alaycı bir tarzla laf sokulmasını doğru bulmuyorum. Burada defalarca bu tür yorumlar hakkında görüşlerimizi belirttik. Lütfen yorum yazarken biraz daha uygun üslup kullanmanızı tüm dostlardan rica ederim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Phoney - 13 Mart, 2014, 17:28:45
Bir Fumettti sever olarak sağolsun Çizgi Düşler fazlasıyla beni memnun ediyor. Fumetti harici yeni serilere geçmesi de güzel bir şey. Umarım bu yeni seriler Fumettilerin yayınlanma sıklığını azaltmaz :)
Benimde Dileğim bu yönde... ::) ??? :)

kalidor

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Mart, 2014, 18:50:05

Forumda cevap veremeyecek durumda olan birine alaycı bir tarzla laf sokulmasını doğru bulmuyorum. Burada defalarca bu tür yorumlar hakkında görüşlerimizi belirttik. Lütfen yorum yazarken biraz daha uygun üslup kullanmanızı tüm dostlardan rica ederim.

Katılıyorum, kendisiyle muhatap olmak durumunda bırakmayın bizi lütfen.
Crom! Ölüleri Say...

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Mart, 2014, 18:50:05

:-[ :-[ :-[

abselemon

Ben ülkemizde yayınlanmış ama yarım kalan serilerin yayınlanmasını isterim. Yarım kalan seriler varken yenilerine geçilmesini doğru bulmuyorum.

hennessy

Bende Umar abiye katılıyorum. Sitemizde olmayan kişilere karşı mümkün oldukça bir şey yazmamak daha iyi. Ondan sonra gereksiz tartışmalar doğuyor.

darkwood

Fumetti ve frankofonların yanında Green Lantern, Flash, G.I. Joe ve Justice Leage gibi birkaç comics seriside yayınlanırsa süper olur.

Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Fumetti kesinlikle almam. Manga'da basarlar umarım. Mesela Dragon Ball. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Mart, 2014, 18:31:49
Abi bende bir duyum aldım Kızılmaske ile telif görümelerine başlamışlar. HC delux edisyon basacaklarmış anlaşırlarsa. Kapaklarıda Ünlü ressam Hasan Anac çizecekmiş. :)

Telifi alırlarsa Büyülü bir daha Kızılmaske basmayacak mı?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"