Arkabahçe Yayınevi Muhabbet Alanı

Başlatan hanac, 05 Mayıs, 2014, 15:20:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Tebrikler Arka Bahçe, İzmir'de de yapılması düşünülüyor mu? Seneye neden olmasın...

Kauss

Mağazanıza gelememiş biri olsam da sizi özellikle Facebooktan takip ediyorum ve tebrik ediyorum. Sosyal medyayı çok iyi kullanıyorsunuz. Verdiğiniz yurtdışı haberleri, film haberleri, incelemeleriniz çok hoşuma gidiyor. Ayrıca bu sabah gördüğüm karne hediyesi kampanyanızda genç arkadaşlar için çok güzel. Tekrardan tebrik etmek istedim :)

burcuner

Çok teşekkür ederiz. Biz bu işi sevdiğimiz için yapıyoruz ve çizgi roman sevdamızı ne kadar çok insanla paylaşabilirsek o kadar mutlu oluyoruz. Övgüleriniz için tekrar teşekkür ederiz.

gamlıbaykuş

Arkabahçe Flash 3, Daredevil 4 ve Demir Adam 2' yi ön siparişe sunmuş...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

nicholaihel

Yeni çıkan çizgi romanlardan bahsettikleri videoları amatör ligden sıyrılma yolunda, güzelleşiyor. Daha iyi olacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=PEDQqT-RJww

https://www.youtube.com/watch?v=6rav__B9dLc

Ralph

Outcast'in yayın tarihi belli oldu mu?

Nightrain

Youtube da iyi is cikartiyorlar. Tanittiklari çr lerin icerikleri hakkinda biraz daha bilgi verirlerse daha güzel olur.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Yeni nesil Youtube videolarını çok seviyor ve takip ediyor.Yayınevleri için güzel bir tanıtım ayağı olabilir.

Güzel bir video olmuş.Kendi yayınlarını da böyle tanıtabilirler, sohbet videoları çekebilirler.

Ralph

Bu arada videoları yeni izledim. Çok hoşuma gittiler. Çok ayrıntılı, profesyönel olmasa da güzel videolardı ancak izlenme sayılarına hayli üzüldüm. Daha fazla ilgiyi ve gelişmeyi hak eden videolar bunlar. Belki biraz reklam? Artık Türkçe çizgi roman tanıtımlarını düzgün, kaliteli bir şekilde youtube'da bulabilmeliyiz diye düşünüyorum.

dean

pearl jam

Arka bahçe yeni senenin en istikrarlı giden yayınevi şu ana kadar. Bir de diğerleri gibi iplik dikiş kullansalar ciltlerde tam süper olacak

nicholaihel

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 05 Nisan, 2016, 20:28:42
Bir de diğerleri gibi iplik dikiş kullansalar ciltlerde tam süper olacak

Bu işi çözmelerine kadar, şiddetle, +1

8)

rumar80

haziran00

Nightrain

Sosyal medya üzerinden müşteri iliskileri rezalet. 2 haftadır Karabala 'nin sert kapaklisini ne zaman satışa çıkaracaklarını soruyorum, cevap yok. Sonrada yayinlarimiz az satiyor siye agliyorlar. Bir de elestirince laubali laubali cevap veriyorlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"