Arkabahçe Yayınevi Muhabbet Alanı

Başlatan hanac, 05 Mayıs, 2014, 15:20:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugraltu

Kesinlikle katiliyorum. Bir kere fiyat sordum, herkese yaptigim gibi(her konusmada olmasi gerektigi gibi) merhaba diyerek girdim, sorumu ayrintili ve acik bir sekilde sordum ve iyi gunler dileyerek kapattim. Kisaca bir setin fiyatini sormustum. Gelen cevap: 48

Vaktiniz yoksa bile cevabinizi bekletir, ona gore duzgunce konusursunuz. Bende gerekli cevabi vermistim bunu gorunce  :)

Edit: Eklemek istedim, kisisel olarak Arkabahce'nin sektoru yayma cabasini, yeni ve farkli cizgi romanlar basmaktan korkmamasini da cok takdir ediyorum. Malesef bazi yayincilarimiz hala sadece cok satacak karakterlere abaniyorlar.

Nightrain

27 nisan'da verdiğim siparişi hala kargoya vermediler! Karabala HC almıştım, İstanbul'da olmadığım içinde mecburen bu adamlardan aldım, ama bir daha alış-veriş yapar mıyım? ASLA!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

İnancomic

Yeni bir yayın sanırım ama ne olduğunu anlamadım

memospinoz

Agamotto

Twitter'da da kırmızılılar çok yakında diye paylaşmışlar.

rumar80

maeglin

O film ile alakalı bir şey mi acaba diyeceğim ama merak ettim :D

rumar80

O film de çizgi roman uyarlamasıdır

memospinoz

Kırmızılılar dedilerse o zaman Red değildir. Iron Man ve Flash'tır. Çünkü Daredevil cildi daha yeni çıktı.

haziran00

memospinoz

Arkabahçe Facebook sayfasından:
Alıntı YapBiri ışıklar saçıyor gelirken?

Diğeri...

Alıntı YapDuvara çarpan metalin sesidir

Duyduğun

O gelirken

İnancomic

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alttaki Spawn üsttekiyse Doctor Strange. Ama tam olarak nereden başlayacaklar iki seride de belli değil şu anda. Yakında açıklayacaklardır.