GENÇ YAYIN YÖNETMENLERİNE ... NE BASALIM BEYLER

Başlatan köstebek, 11 Mayıs, 2014, 13:56:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Bence hiçbirşey basmayın eldeki yayınlara devam edin.Yeterince açıldınız Zaten.... ::)  :( >:(

pizagor

Red Monica'yı okuyabilmemiz için Battle Chasers. Hepi topu 9 fasikül, bir ciltte biter.

pizagorgunlukleri.blogspot.com.tr/2013/06/red-monika.html?m=0
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

köstebek

Alıntı yapılan: pizagor - 26 Haziran, 2014, 17:26:17
Red Monica'yı okuyabilmemiz için Battle Chasers. Hepi topu 9 fasikül, bir ciltte biter.

pizagorgunlukleri.blogspot.com.tr/2013/06/red-monika.html?m=0

Eğer red sonia'yı tamamlamadan bir Red monica'yı basarsak, Erdem bey, İlker bey'in tezgahının sağına soluna küçük topaklar altında domuz yazıyla karıştırılmış kara büyü örnekleri bırakır.

pizagor

Örümcek Adam'ın Bilka tarafından yayınlanan ilk Klon hikayesinin yıllar sonra gelen devamı...

Bahsettiğim ikinci Clone Saga 2-3 yıl kadar tüm Spiderman başlıklarına yayılarak devam etti. Hatta bir ara fasiküllerin ismi Amazing Scarlet Spider falan oldu. Marvel bu Clone Saga'yı 6 kalın ciltte toplamıştı. Fanatikleri bu hikayeden nefret etse de bence önemli ve çarpıcı bir dönem ve tamamını okumak güzel olur.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Temmuz, 2014, 03:03:11
Örümcek Adam'ın Bilka tarafından yayınlanan ilk Klon hikayesinin yıllar sonra gelen devamı...

Bahsettiğim ikinci Clone Saga 2-3 yıl kadar tüm Spiderman başlıklarına yayılarak devam etti. Hatta bir ara fasiküllerin ismi Amazing Scarlet Spider falan oldu. Marvel bu Clone Saga'yı 6 kalın ciltte toplamıştı. Fanatikleri bu hikayeden nefret etse de bence önemli ve çarpıcı bir dönem ve tamamını okumak güzel olur.

Çizgiliköstebek Ağabey, hala itiraz etmedin, hayırdır :) yoksa ihtimaller dahilinde mi Clone Saga 2?

Ahmet Oktay

Sayın köstebek, bende şurada nacizane tanıtımını yapmaya çalıştığım IDW yayını Memorial'ı isterim ;D
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8117.msg108957/topicseen.html#msg108957

Seri 2 volume halinde yayınlanmış, ilk volume 6 sayı, ikinci volume 9 sayı.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Temmuz, 2014, 03:03:11

Üçüncü kez soruyorum: Olumlu olumsuz bir yanıt lütfen!

köstebek

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Temmuz, 2014, 17:19:41
Üçüncü kez soruyorum: Olumlu olumsuz bir yanıt lütfen!

Özür dilerim Pizagor. sorun arada kaynamış.
Şimdi abicim...
İlk olarak... Ülkemizde Örümcek Adam olayı "İlke" beyimizin elinde ve örümceği sağa sola vermek istemiyor. bu yüzden öncelikli olarak ona yani Marmara Çizgiye sorman gerekiyor. İlke sanırım forumda. Ona bir özel mesaj atarsan, soruna cevap alma konusunda büyük adım atmış olursun.

İkinci olarak. elbette günün birinde Örümce basmak isteriz. Fakat şu anda (2014 yılı için) ağzımızdan burnumuzdan telif fışkırıyor; o yüzden bir spider atağı olacağını sanmıyorum.

tekrar özür dileriz. Hoşça kal, Dediğim gibi asıl adres İlke ... özelden yüklen....

Ahmet Oktay

Ben de cevap bekliyorum sayın köstebek, yukarıda da linkini verdiğim Memorial serisini veya başka bir IDW yayınını basma ihtimaliniz var mı ? :)

köstebek

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 18 Temmuz, 2014, 17:41:45
Ben de cevap bekliyorum sayın köstebek, yukarıda da linkini verdiğim Memorial serisini veya başka bir IDW yayınını basma ihtimaliniz var mı ? :)

Küçücük bir ihtimal olabilirdi; ama onu da Kızılmaske'nin "eldekileri tamamlayın, yenilere girmeyin" cümlesi bitirdi...

Ahmet Oktay

pizagor

Öve öve bitirilemeyen American Vampire...

Gerçi çizgiliköstebek 'Çizgi Düşler'in bu kitaplarla ilgili herhangi bir planı yok ama Büyülü Çizgi ilgileniyormuş' deyip topu İlyas'a atar :)

Türkçe yayınlanmayacağından emin olayım da sonra orijinallerine girerim.

Mrtekin

Red baron (edelweiss piltlarindan sonra harika olur.)

Xavier Dorison-Spooks.

Durango.

Blake& mortimer.

The Scorpion.
They drew first blood...

Utku Gürsoy

Wolverine ve X-Force'u  basacaktınız o iş ne oldu?

OZAN BALIM

Ken Parker'ın renkli frankofon edisyonu basılsa ne güzel olur... Nasıl fikir ama?