Fuara sevgili yayıncılarımızın sürprizleri nelerdir?

Başlatan Mrtekin, 09 Eylül, 2014, 20:30:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: kalidor - 09 Ekim, 2014, 17:46:57
Obadiah Oldbuck'ın Maceraları'nı istiyoruz. Daha eskisini bulamadım  ;D

Kalidor Bey'e, caretta ağbi ve benim iyice yaşlandığımıza dair yaptığı bu nazik gönderme için teşekkür ederim.

Bu arada kazandığı tüm parayı şaraba yatırıp, ardından da son vurgununda çaldığı mücevherleri (berbat bir hanın odasında sızıp kaldığı için) bir bar kadınına kaptıran kahramanları da okuyup sevdiğimizi hatırlatırım. 

köstebek

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 09 Ekim, 2014, 17:53:01
Umarım tanıdığımız bildiğimiz bir kahramandır.

Elbette ve ...
gördüğünüz anda ... yüzünüzde hafif bir gülümsemeyle, (kaba bir tabir olacak, ama) parayı basıp alacağınıza da eminim :)

Tam da emin değilim aslında... Fumettiyle aranız nasıl?

yalcinerol345

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Ekim, 2014, 17:59:38
Elbette ve ...
gördüğünüz anda ... yüzünüzde hafif bir gülümsemeyle, (kaba bir tabir olacak, ama) parayı basıp alacağınıza da eminim :)

Tam da emin değilim aslında... Fumettiyle aranız nasıl?

Her türlü çizgiroman makbulümdür.Fumetti'yi daha bir zevkle okurum.Hele bir de bildiğim bir kahramansa.

alan ford

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Ekim, 2014, 14:32:48
Bizden "sürpriz" olarak bir bok çıkmaz. Zaten hepsi belli aşağı yukarı. Fuar için Frankofon falan yok, unutun onları... 2 yeni Vertigo ve eskilerden bir şeyler basılacak. Onlar da açıklandı zaten... Ama Julia, Zona X falan filan kimse için sürpriz olmaz heralde...

Not: Fumetti sevenler için tek bir tane sürpriz var... O da belli olmaz, fuar öncesinde bile çıkabilir. Yetişmezse de fuar sonuna kalabilir. Şurada kaç gün kaldı ki. Açıklamamı istemeyin, o zaman sürpriz olmaz. Bir tane.... var :)

Gönül Alan Ford ya da Druuna ister  tabii ki ama ben Nemrod diye çok acayip sallıyorum ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

Yayimlanmamis tanidik fumetti benim bildigim bi jeriko var

Mrtekin

They drew first blood...

caretta

Jeriko'yu ve Swing'i Hozcomics yayınladı.West ve Kinova Demirbaş'ta.Pekos Bill Tom Braks derseniz pek akla yakın gelmiyor.Geriye Komançi ve
Durango kalıyor.Hadi bir de Jim Cutlass diyelim.İlyas vazgeçtiyse Blueberry de olabilir.Çok eskiden Tim olabilir.
      Köstebek Bey ortaya bir kılçık attınız işi gücü bıraktık tahmin yürütüyoruz.

alan ford

jim cutlass olsa keşke ama abi o fumettiye fransız kalmaz mı biraz :P Yine de sadece iki kitap kaldı şunun şurasında biri tamamlasa keşke
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Ekim, 2014, 14:32:48
Bizden "sürpriz" olarak bir bok çıkmaz. Zaten hepsi belli aşağı yukarı. Fuar için Frankofon falan yok, unutun onları... 2 yeni Vertigo ve eskilerden bir şeyler basılacak. Onlar da açıklandı zaten... Ama Julia, Zona X falan filan kimse için sürpriz olmaz heralde...

Not: Fumetti sevenler için tek bir tane sürpriz var... O da belli olmaz, fuar öncesinde bile çıkabilir. Yetişmezse de fuar sonuna kalabilir. Şurada kaç gün kaldı ki. Açıklamamı istemeyin, o zaman sürpriz olmaz. Bir tane.... var :)

Çizgili Köstebek Bey,

Long John Silver'ı niye unuttuk? Digital ortamda korsan yayınlandı diye mi vazgeçtiniz?

Edelweiss pilotları da mı kaldı?

Thorgal Kâh aniel uzerıne de soğuk su içtik zaten.

They drew first blood...

Ras Al Ghul

Mrtekin çok güzel bir noktaya parmak basmış hiç mi açıklama yok yav ??? Bari o fumetti gizli kalışında başka şeyler açıklansın :)

köstebek

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 09 Ekim, 2014, 21:33:53
Mrtekin çok güzel bir noktaya parmak basmış hiç mi açıklama yok yav ??? Bari o fumetti gizli kalışında başka şeyler açıklansın :)

Kalmış bir ay, üstelik açıklanmamış ne kalmış ki...

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 09 Ekim, 2014, 19:50:45
Jeriko'yu ve Swing'i Hozcomics yayınladı.West ve Kinova Demirbaş'ta.Pekos Bill Tom Braks derseniz pek akla yakın gelmiyor.Geriye Komançi ve
Durango kalıyor.Hadi bir de Jim Cutlass diyelim.İlyas vazgeçtiyse Blueberry de olabilir.Çok eskiden Tim olabilir.
      Köstebek Bey ortaya bir kılçık attınız işi gücü bıraktık tahmin yürütüyoruz.

Abi uzunca bir seri değil. Şöyle güzel bir cilt... vur kaç... bir akşamlık keyif nesnesi...

Mrtekin

They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 09 Ekim, 2014, 22:07:54
Tobe tobee :)

Uzun seriye giriyorsun, sattı satmadı, yarım kaldı kalmadı, arası uzadı kısaldı bilmem ne... bir sürü sorun...

Böyle iyi. Tek sayı...
Okudun mu abi?
Okudum.
Nasıl?
Güzel.

İşte bu kadar.