8. Beyoğlu Sahaf Festivali

Başlatan afu, 18 Eylül, 2014, 17:10:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Beyoğlu Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, 17 Eylül-07 Ekim 2014'te Tepebaşı'nda düzenlenecek "8'inci Beyoğlu Sahaf Festivali", kitapların dünyasında yeni bir seyahat vaad ediyor.

Bu yıl İstanbul ve Türkiye'nin değişik illerinden 70 sahafın katılacağı festivalde asırlık kitaplar, tarihe tanıklık eden dergiler, eskiye ait yazılar, eski fotoğraflar, film, tiyatro afişleri, nadide levhalar, mektuplar, kartpostallar ve özel koleksiyonlar, stantlardaki yerini alacak.

Çizgi Düşler'in de Özer Sahaf olarak katıldığı bu festivalde aradığımız eski çizgi romanları da bulabiliriz. Gidip rafları karıştırmakta fayda var.
Çayımızı içerken, İlker ile sene sonuna kadar çıkaracakları çizgi romanlar üzerine de koyu bir sohbet yapılabilir.

köstebek

Patron öğleden itibaren oralarda... gidin konuşun. Altın madalyonunuzu gösterip köstebeğin yakini olduğu söyler ve ağzınızı da sıkı tutarsanız, güzel indirimlerle ÇR'lerinizi alabilirsiniz. kitap alımından sonraki çayları da benim hesabıma yazdırın (bi kısmını da hanac'ın hesabına yazdırın. İlker bey'in defter tutması güçlüdür. Admin de biraz elini cebine atsın). Fırsatı kaçırmayın...

haysat

Yarın veya pazar günü fuara giden varmı arkadaşlar

İlker'in orada buluşup çizgi roman tadında muhabetler yaparız.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

seastar1000

ben dun gıttım fuara
her sene daha bır zayıf oluyor fuar yada benım almak ıstedıgım eksık kalan kıtaplar lıstesı cok azaldı galıba
buyulu dukkan o kadar cok kıtap bulunduruyor kı baska mecralara gerek kalmıyor artık