New 52 Flash - Arkabahçe

Başlatan Chuck, 02 Ekim, 2014, 23:55:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@Serhan

Alıntı yapılan: dean - 10 Mart, 2015, 16:06:41
İkinci cilt, iki farklı kapağı ile çıktı.

Sınırlı sayıda basılan kapak çok iyimiş.
İnternette satılmasa alacağımda işte...
Keşke D&R larada gelse şu kapak.

doktor1881

sınırlı sayıda basılan hangisi

LongBowHunter

@Serhan

Hadi bakalım şu sınırlı sayıda basılan Flashı internetten sipariş ettim bekliyorum :)

Animvader

Acaba bizde de ileride bu sayı tükenince sınırlı sayıdaki kapak daha pahalı satılır mı dükkanlarda, internette :) Parası olan yatırım yapsın bence  :D

@Serhan

Arkabahçe nin bastığı Flash Cilt 2nin sınırlı sayıda basılan kapağını internet sitesidnen sipariş ettim geldi internette kargo bedava yazıyordu 24 tldi 7 tl aldılar benden

ercoktay

Bugün okudum. Ve okurken sürekli kafam karıştı :( İlk cildi çok beğenmiştim. İkincisi eh işte. Alışacağım.

Ama bu ciltte çok fazla sayıda hata var. Bazı yerlerde harfler çıkmamış. Balonlarda yanlış çeviriler var. Canımı sıkmadı değil :(

Lütfen biraz daha dikkat ve özen gösterilsin.

Sakızlı Ohannes Paşa

İlk cildi iyi bulmuştum ama 2. cildi hiç sevmedim. Yani hikaye kopuk kopuk ilerliyor. Bir bütünlük yok. Kim hangi ara mevcut duruma geldi, arada neler oldu bir şey anlamadım. Bir de şunu fark ettim batman ve spiderman'in villainlarını gördükten sonra diğer tüm karakterlerin villainları çok uyduruk geliyor bana.

Ayrıca benden önce bahsedilmiş ama ben de yineleyeyim. Ufak tefek hatalar var balonlamada. Çok da önemli değil ama insan hiç olmasın istiyor tabi.

Güzel bir 1. ciltten sonra 2. cilt büyük hayalkırıklığı oldu açıkçası. 4/10.

sulkesen

arkadaşlar 1. cilt çok kötü idi eyer 2.cilt daha kötü ise oldukça yanlış seçim diyeceğim

dean

3. cilt hazırmış. Haziran ayında çıkacakmış.

@Serhan

Muhteşem bir haber.
Arkabahçe bu işi biliyor.

Al Ghul

Alıntı yapılan: Animvader - 13 Aralık, 2014, 15:54:56
Bir de Green Arrow bassalar :)

Green Arrow'un 1-16 sayısı o kadar vasat ki basacaklarını hiç sanmıyorum. Ha bassalar da 17. sayıdan itibaren basarlar, yazarın değişmesiyle toparlanıyor karakter. Bassalar 17'den itibaren, bizde okusak süper olur valla.
Ya da Green Arrow: Year One'ı bassalar da, o da koleksiyonumuzda olsa süper olur, en sağlam orijin hikayelerinden biri sonuçta :)

++

Cilt 3 için çok heyecanlıyız! İngilizce okuyacaktım fakat bekledim vesselam! Hadi bakalım, 2 hafta içinde gelir..

Animvader

Alıntı yapılan: Master of Death - 23 Mayıs, 2015, 20:01:05
Green Arrow'un 1-16 sayısı o kadar vasat ki basacaklarını hiç sanmıyorum. Ha bassalar da 17. sayıdan itibaren basarlar, yazarın değişmesiyle toparlanıyor karakter. Bassalar 17'den itibaren, bizde okusak süper olur valla.
Ya da Green Arrow: Year One'ı bassalar da, o da koleksiyonumuzda olsa süper olur, en sağlam orijin hikayelerinden biri sonuçta :)

++

Cilt 3 için çok heyecanlıyız! İngilizce okuyacaktım fakat bekledim vesselam! Hadi bakalım, 2 hafta içinde gelir..

Dediğiniz de haklısınız zaten ilk iki cildi aldıktan sonra takip etmeyi bırakmıştım.İlk cilt okunabilir ama ikinci ciltte o kadar berbat hikayeler var ki zorla bitirmiştim.17'den sonra toparlamış diye okumuştum ben de, hatta 35'den sonra Arrow dizisinin yapımcısı Andrew Kreisberg yazar kadrosuna katıldı ve Diggle, Felicity gibi karakterler girdi çizgiromana.17'den sonrası neredeyse yeni bir sıfırlama gibi olduğundan ordan başlanabilir.

dean

Al Ghul

Alıntı yapılan: dean - 26 Haziran, 2015, 15:47:50
3. cilt çıktı.

D&R gibi mağazalara gönderimi ne kadar sürer? Ne zaman alabiliriz yani mağazalara gidip, herhangi bir bilgi var mı?