33. İstanbul Kitap Fuarı

Başlatan afu, 08 Ekim, 2014, 10:45:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Dilim döndüğünce düşürmeye çalışacağım fiyatı :D Teşekkür ederim :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pizagor

Biz İstanbul dışında yaşayanlar bu fuar indirimlerine sadece bakıyoruz o kadar. Yayıncılar bizim için birşeyler düşünecek mi acaba? En azından 'Ankara Kitap Fuarı'nda olacağız'ı bile söyleseler yetecek.

Ne yapsak bir minibüs kiralasak, yoldan toplaya toplaya Tüyap'a mı gelsek? Akşama döneriz :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Super fikir. :)

Minibuste Ankara havalari da calariz. :)

They drew first blood...

serkanplt

Acaba YKY geçen sene ne kadar indirim yapmıştı kitaplarda ?

alan ford

Red Kit kutuları 70'e almıştım % 30'muş demekki
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

doktor1881

minübüs  lütfen Bursa üzerinden geçsin Valla gelecem Seymen radyo açık ama değil mi

hanac

15 inde orada olacağız.

Devrim'in de imza gününe gideriz.

afu

yaşasın, yarın istanbul kitap fuarı açılıyor .....

doktor1881

köstebek

Fuarda fazladan indirim isteyen dostlar, İlker Beyin yanına gidip kulağına hafifçe "çizgili köstebeğin yakiniyim" cümlesini kullanabilir.
Ama benim tavsiyem, bunu birkaç kitap için yapmayın; şöyle beş on tane alın ki, ekstra bir indirim olacaksa değsin. :)

Herkese iyi fuarlar, iyi alış verişler... 

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 07 Kasım, 2014, 21:03:07
Fuarda fazladan indirim isteyen dostlar, İlker Beyin yanına gidip kulağına hafifçe "çizgili köstebeğin yakiniyim" cümlesini kullanabilir.
Ama benim tavsiyem, bunu birkaç kitap için yapmayın; şöyle beş on tane alın ki, ekstra bir indirim olacaksa değsin. :)

Kocaeli kitap fuarına da bekleriz abi :)

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 07 Kasım, 2014, 21:03:07

Haftaya fuardayım yüzde yüzün altındaki indirimleri kabul etmiyorum İlker diyeceğim köstebek abi öyle söyledi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 07 Kasım, 2014, 22:08:46
Haftaya fuardayım yüzde yüzün altındaki indirimleri kabul etmiyorum İlker diyeceğim köstebek abi öyle söyledi

O zaman doğrudan eşantiyon büro, masa şefliğine (gözlüklü olana) müracaat etcen.... :)

pizagor

Yılın 'event'i başlıyor, kapılar açılıyor :)

İzlenimlerinizi bekliyoruz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...