E-DERGİ SAYI:6 YAYINA HAZIRLANIYOR

Başlatan yunusmeyra, 10 Kasım, 2014, 01:08:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 07 Mayıs, 2015, 00:03:37
Çiziktirmeye başladım nihayet ;D

Bir dahaki sayıya yetişirse süper olur Abbasyetmişüç.

İki ayımız var.

yunusmeyra

Abbas dört gözle bekliyoruz..yakışır yani..7. sayının içeriğinde bir hayli yol aldık..6.sayı peşine kısa bir ara verip devam diyeceğiz bu sefer..ödül töreninden biraz görsel malzeme ve sıkı bir öykü daha ekleyip bu ay içinde okuyucularımıza kavuşuyoruz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kadri kerem

Alıntı yapılan: designer73 - 07 Mayıs, 2015, 00:03:37
siz yayınlayana kadar ben kan yaşamdır'ın devamını bitirirm sanırsam ;D

Çiziktirmeye başladım nihayet ;D

Heyecanlandım!  ;D

HacıGeraltEmmi

V

"İstemem,eksik olsun.."

kadri kerem

Bu sayıya yetişir bence de! Yetişirse harika olur. Yalnız insanın, öyküsünün böyle harika çizimlerle hayat bulduğunu görmesi çok heyecan verici. Bir kez daha teşekkürler Abbas. Emeğine sağlık.

yunusmeyra

yok yok bu sayıya yetişmez  ;)  :) 6. sayımız bu hafta sonu çıkmış olacak..ama 7.sayı için şu an itibarıyle 1 ay civarı süre var..ona yetişirse mükemmel olur  :) yetişmeli Abbas,yetişmeli...bu hikaye 7.sayıya yetişmeli  :D

xmenac

6. sayının hemen ardından 7. sayı gelecek demek, süper haber bu. :D

kadri kerem

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 27 Mayıs, 2015, 21:55:52
yok yok bu sayıya yetişmez  ;)  :) 6. sayımız bu hafta sonu çıkmış olacak..ama 7.sayı için şu an itibarıyle 1 ay civarı süre var..ona yetişirse mükemmel olur  :) yetişmeli Abbas,yetişmeli...bu hikaye 7.sayıya yetişmeli  :D

Sağlık olsun. 7. sayı da yola çıkmış geliyormuş zaten. Onu beklerken 6. sayıyı okuruz artık doya doya.  :)

kadri kerem

Gece gece aklıma düştü. Keşke Abbas dergide yer alan öyküler için de yeteneğini konuştursaydı. Gerçekten harika olurdu. Mesela bu sayıda yer alacak öyküm bir çizimle süslensin isterdim gerçekten.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kadri kerem - 30 Mayıs, 2015, 03:05:38
Gece gece aklıma düştü. Keşke Abbas dergide yer alan öyküler için de yeteneğini konuştursaydı. Gerçekten harika olurdu. Mesela bu sayıda yer alacak öyküm bir çizimle süslensin isterdim gerçekten.
bence harika bir fikir  :) ayrıca 7. sayıdan itibaren Abbas'ın çizimleriyle ,senin öykünü (kan yaşamdır!) kaldığı yerden okumak çok keyifli olacak..sadece forumumuz üyelerinden değil çizim yapabilen ve sizin hoşunuza giden desenleri olan dostlarımızla da irtibata geçip öykülerinize desen-vinyet yapmalarını teklif edebilirsiniz.. veya bu konuda istekli çizer arkadaşlar şimdiden sizinle irtibata geçip yayınlayacağınız öykülerinize çizim desteği verebilirler..e-dergi olarak bekliyoruz yani  :)

yunusmeyra

6.sayımız hafta sonuna ayarladığımız  hazırlıklarını 1-2 gün daha aşarak kendine 6 haziran'ı "çıkış günü" olarak seçti  ::)

yunusmeyra

6 Haziran'da 6. sayımızda buluşalım  :)

yunusmeyra

6 haziranda (yani 6.ayda!) ve 6.sayı  ::)
666  ;) vayy..ne gizemli bir sayı  :o

rumar80