Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Valla benim hediyem zaten yılbaşından sonraya kalacak.

Hediyemi haftaya cumartesi 29.12.2018 de Kadıköy'den alacağım.

Hediyenin yerine ulaşması yeni yılı bulacaktır.

Ama Ugh çıkarsa çabuk hallederiz  :)

hbegec

Rumar dostumuz doğru tahmin etmiş hepinizden özür dilerim 3-4 gündür ateşim yüksek bir şekilde yatmaktayım.Astım'da olunca daha da zorlu geçiyor soğuk algınlıkları benim için.Bu 3-4 günde değil internete bakabilmek gözümü bile açamadım neredeyse :( O yüzden yarın çekilişi yapıp en geç akşam herkese adresleri göndermiş olurum.Tekrar anlayışınız için çok teşekkür ediyorum...

memospinoz

Geçmiş olsun Hayrettin Bey. Acil şifalar dilerim. Siz iyileşin yeter ki, çekiliş bekler.

kedidiro

Geçmiş olsun. Siz iyi olun da zararı yok çizgi roman, kitap iki gün geç gelsin gitsin...

rumar80

Sevgili arkadaşım geçmiş olsun. Bir an önce toparlanın da gerisi sorun değil.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kharon

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tuco Ramirez

Geçmiş olsun. Acil Şifalar...

Bu arada çekilişte kimin çıktığını nasıl öğrenebiliriz. Bana haber gelmedi hala  ???

darkwood

Geçmiş olsun, iyileşince sonuçları bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Saint2

Alıntı yapılan: hbegec - 24 Aralık, 2018, 22:38:43
Rumar dostumuz doğru tahmin etmiş hepinizden özür dilerim 3-4 gündür ateşim yüksek bir şekilde yatmaktayım.Astım'da olunca daha da zorlu geçiyor soğuk algınlıkları benim için.Bu 3-4 günde değil internete bakabilmek gözümü bile açamadım neredeyse :( O yüzden yarın çekilişi yapıp en geç akşam herkese adresleri göndermiş olurum.Tekrar anlayışınız için çok teşekkür ediyorum...

Geçmiş olsun, önemli olan sen iyi ol. Şunun şurası alacağım tam seri çizgi roman. Beklerim...   ;D ;D ;D ;D ;D ;D

memospinoz

Alıntı yapılan: Saint2 - 26 Aralık, 2018, 13:34:01
Geçmiş olsun, önemli olan sen iyi ol. Şunun şurası alacağım tam seri çizgi roman. Beklerim...   ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hbegec

Çekiliş sonucunda kimin kime hediye alacağı belli oldu.Bende herkese hediye alacağı kişilerin adreslerini mesaj ile gönderdim.Herkese ulaşmış olmalı :) Ben yarın hediyeyi gönderiyorum.Herkese şimdiden iyi seneler :)

kedidiro

Emeğinize teşekkürler... Adresimizi aldık. İnşallah ben de yarın ilgilisine paketimi yolluyorum...