Gambit

Başlatan dean, 06 Ocak, 2015, 11:14:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Daha önce solo Gambit filmi çekileceğinden ve Gambit'i Channing Tatum'un oynayacağından bahsetmiştim. Bugün ise film vizyon tarihine kavuştu. Gambit filmi 7 Ekim 2016'da vizyonda.

Böylece Fox, 2016 için 3 tane X-Men filmi duyurmuş oldu (Men: Apocalypse, Gambit, Deadpool)

Chuck

Gambit, X-Men çizgi filmlerindeki en sevdiğim karakterdi. Filminin haberi çok güzel oldu.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Filmin yönetmeni belli oldu. Rise of the Planet of the Apes ve The Gambler gibi filmlerden tanıdığımız Rupert Wyatt, filmin yönetmenlik koltuğuna oturdu.

dean

Gambit çok sorunlu bir proje. Bu sorunların en büyüğü bize yansıyan kadarıyla Channing Tatum'un filmden ayrılma ihtimaliydi. O iş Tatum'un role dönmesiyle son buldu. Ardından film başrol oyuncusunu da Lea Seydoux olarak açıklayarak iyice ivme kazanmıştı.

Ama casting çalışmaları devam etmemekte ve filmin çekimleri bir türlü başlayamamaktaydi. Bugün gelen haberler ise proje ile ilgili pek iç açıcı değil. Öncelikle senaryo hazir değilmiş. üstelik bütçe problemleri varmış. En büyük haber ise bütün bunların sonucu olarak yönetmen Rupert Wyatt projeden çekilmiş.

Bu durumda Gambit filminin daha önce açıklandığı gibi Ekim 2016'da vizyona girebilmesi zor görünüyor.

Nightrain

FOX şu X-Men'in haklarını bıraksalarda kurtulsak artık!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Yahu bir Gambit vardı, noldu kendisine?
Crom! Ölüleri Say...

Harun Ça

Alıntı yapılan: kalidor - 17 Eylül, 2015, 14:16:20
Yahu bir Gambit vardı, noldu kendisine?

Potansiyel enerji olarak kaldı,kinetik enerjiye dönüştüremediler :D

dean

Gelen bilgilere göre film halen geçerliliğini korumaktaymış ve Channing Tatum halen roldeymiş. Ne kadar inandırıcı bu haber bilmiyorum. Ama son haber filmle ilgili bu. Bakalım neler olacak.

dean

Simon Kinberg, Gambit filminin çekimlerine yıl sonu ya da 2018'in ilk aylarında başlayabileceğini söyledi. Bu şarlat altında, alınan 2 Kasım 2018 ve 14 Şubat 2019 tarihlerinden birinde Gambit gelebilir.

xmenac

Kaç senedir bu filmle ilgili haberler çıkıyor. X-Men'in en popüler isimlerinden olmasına rağmen bu kadar senedir X-Men Origin: Wolverine'deki ufak bir rol dışında hiç izleyemedik bu karakteri.

dean

Filmin hikayesi ile ilgili bazı dedikodular var. Dedikodulara göre film hırsızlık filmi olacak. Hatta haberi yapan site süper kahraman filmlerinin Ocean's Eleven'ı diye tanımlamış. Film 3 farklı dönemde geçiyor. Gambit'in çocukluğu ve gençliği filmin önemli bir kısmını kapsıyor. Filmde LeBeau ve Boudreaux aileleri ön plana çıkarılmış. Kötü giden bir soygun bu aileleri iyice düşman etmiş.

Aradan geçen zamanda Gambit, Paris'te bir soygun için tutuluyor. Gizli işverenin Mr. Sinister olduğu ortaya çıkıyor. Sıradaki yüksek profilli iş ise Boudreaux ailesini soymak. Gambit bir ekip oluşturarak New Orleans'da ki Mardi Gras kutlamaları sırasında soygun için harekete geçiyor.

Filmde yan karakterler olarak Rictor, Fifolet, Dani Moonstar, Multiple Man ve Marrow gibi karakterleri göreceğimizde söylenenler arasında.

Açıkçası bu olası hikayenin kulağa çok güzel geldiğini düşünüyorum. Fox'un izlediği yeni yol düşünülürse harekete geçilecek en iyi Gambit hikayesi bu olabilir. Tek sıkıntı Mr. Sinister gibi bir villain'ın bu tip küçük ölçekli bir filmde harcanma ihtimali o kadar. Ama belki de Mr. Sinister'ın varlığı devam eder ve X-Men'in karşısına da çıkar.

dean

Daniel Craig, Mr. Sinister için Fox ile görüşüyormuş.

dean

Şu sıralar Gambit ile ilgili baya haber gelmekte. Uzun süren sessizliğin ardından belli ki bazı şeyler kafalarda oturdu. Gambit filmi iki yönetmen eskitti. Bunlar Doug Liman ve Rupert Wyatt'tı. Çıkan haberlere göre The Ring ve Pirates of the Caribbean'in ilk üç filminden tanıdığımız Gore Verbinski stüdyo ile görüşme halindeymiş.

dean

Filmin vizyon tarihi 14 Şubat 2019 olarak açıklandı. Gore Verbinski ise yönetmen olarak kesinlik kazandı.

dean

Filmin villain'ı Candra olabilirmiş.