DC Extended Universe

Başlatan dean, 17 Haziran, 2015, 15:01:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

En son çıkan 3 film ile beğeni listemi güncelleyeyim.

1- Aquaman
2- Wonder Woman
3- Man of Steel
4- Shazam!
5- Batman v Superman: Dawn of Justice
6- Shazam! Fury of the Gods
7- The Suicide Squad
8- Black Adam
9- Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn
10- The Flash
11- Justice League
12- Suicide Squad
10- Wonder Woman 1984

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 16 Haziran, 2023, 12:09:49En son çıkan 3 film ile beğeni listemi güncelleyeyim.

1- Aquaman
2- Wonder Woman
3- Man of Steel
4- Shazam!
5- Batman v Superman: Dawn of Justice
6- Shazam! Fury of the Gods
7- The Suicide Squad
8- Black Adam
9- Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn
10- The Flash
11- Justice League
12- Suicide Squad
10- Wonder Woman 1984
Çizgiromanda ve filmlerde Dean'in değerlendirmeleri benim için değerlidir o yüzden Flash filmi Black Adam'dan ve Birds of Prey'den kötü diyorsa bu nasıl bir kötülüktür hayal edemedim.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 16 Haziran, 2023, 17:51:28Çizgiromanda ve filmlerde Dean'in değerlendirmeleri benim için değerlidir o yüzden Flash filmi Black Adam'dan ve Birds of Prey'den kötü diyorsa bu nasıl bir kötülüktür hayal edemedim.

Ben hiç beğenmedim filmi. Yani neresinden tutsan oradan elde kalıyor. Ezra Miller'ın Barry Allen'ı çok rahatsız edici bir karakterizasyon. Ona film boyu eşlik eden ve yine kendisinin oynadığı "young Barry" tahammül edilmesi imkansız bir karakter. Onu görünce bir çok kez kafamı çevirmek zorunda kaldım. Tarih böyle cringe bir karakter görmemiştir. İkisinin arasında salak ile avanak filmini aratacak cinsten bir akıl rahatsızlığı ilişkisi var.

Filmde hiçbir nedensellik hiçbir neden sonuç ilişkisi yok. Konserve diyeyim izleyince anlaşılır. Filmde villian yok.  Bu yüzden önemli sayılabilecek bir çatışma unsuru yok. Zod'un varlığı sadece dövüş olsun diye var. O da bi'yere bağlanmıyor zaten. Görsel efektler 1998 yılına ait kötü bir PlayStation oyunu grafiklerinden daha iyi değil. Supergirl bir karakter değil. Öylesine duruyor. Michael Keaton'ın Batman'ini sevenler illaki aksiyonda görünce heyecanlanır ama karakterizasyon olarak onunda bir anlamı yok. Cameo'lar akla zarar. Hepsi birbirinden beter.

Nightrain

James Gunn'ın söylediğine göre önceki filmlerde rol alan hiçbir oyuncu yeni evrende olmayacak. Bir ara Gal Gadot'un Wonder Woman olmaya devam edeceği konuşuluyordu, James Gunn o ihtimali öldürdü. İyi ki öyle yaptı. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"