Death of Jean deWolff

Başlatan rumar80, 23 Haziran, 2015, 22:20:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilke

Zalim 6'lı dizgiye gitti bile. Fuarın 2. haftasına yetiştirebiliriz gibi gibi.

Nightrain

Harika. Darısı Venom'un başına diyelim.

Bence bu klasik maceralar senede 2 değil 4 olmalı. 3 ayda bir çıksa çok çok güzel olurdu. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

rumar80

Bu güzel bir haber.
  Peki başlığa adını veren macera için bir gelişme var mı?

ilke

rumar80

Telifleri için görüşmeler başladı mı?

rumar80

Mutlu haber ne zaman?

Bu klasik Türkçe ve renkli basilmali.

rumar80

2016'ya sayılı günler kala son durum hakkında birinci elden bir haber ne zaman duyarız acaba?

Animvader

Arkadaş hiç olmadı Umar abiye özel bir hardcover şömizli yaldızlı cilt basın bir tane. :)

rumar80

Alıntı yapılan: Animvader - 18 Kasım, 2015, 11:28:15
Arkadaş hiç olmadı Umar abiye özel bir hardcover şömizli yaldızlı cilt basın bir tane. :)

Bende orjinal hard cover var zaten dostum. Benimki çizgi roman ve Örümcek Adam'ın klasik maceralarını sevenlere bu güzel cildi de okutturmak. Bir nevi amme hizmeti.

Nightrain

Yeni yılda klasik örümcek maceraları 4'e çıkartılsın, 3 ayda bir Klasik Örümcek okuyalım.^^ Özellikle Todd McFarlane'li ciltler. 8)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Kasım, 2015, 11:38:48
Bende orjinal hard cover var zaten dostum. Benimki çizgi roman ve Örümcek Adam'ın klasik maceralarını sevenlere bu güzel cildi de okutturmak. Bir nevi amme hizmeti.

Abi biliyorum, işin esprisi zaten benimki, bu kadar kampanya yaptın basmayacaklarsa da onun hatrına dedim.  :)

rumar80

Oylamada son durum:

Kullanılan oy: 98
   Geçerli oy: 98
   Geçersiz oy: 0

Kabul: 72
   Red : 13
   Çekimser : 13

Unutmadık, unutturmayacağız.
   Death of Jean deWolff'un basılmasını istiyoruz

Biz bazı yöneticiler gibi istemeyen kim? nedenini açıklasın demiyoruz. Her oya saygı duyuyoruz.
Artık net bir cevap bekliyoruz.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Kasım, 2015, 17:37:29
Biz bazı yöneticiler gibi istemeyen kim? nedenini açıklasın demiyoruz. Her oya saygı duyuyoruz.

Sataşma var !  :)

İstemeyen kim diye sormuyoruz, Beğenmeyen kim diye soruyoruz. Bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,10052.msg150660.html#msg150660

rumar80

Yeni yıl adım adım yaklaşırken klasik örümcek adam okurları merakla haber bekliyor.

yunusmeyra

bence bir çizgi roman ,hele hele marvel comics klasiği bir toplu cilt için anketimizin verileri yeterli fikir veriyor diye düşünüyorum..yani yayını geç bile kaldı  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR