ASCENSİON

Başlatan doktor1881, 17 Aralık, 2014, 13:47:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Sezon finaline giren Z Nation yerine başlayan bu yeni bilim kurgu dizisini üniversite öğrencisi oğlumun yanına Kars'a geldiğimde farkettim. İnternetinin izin verdiği ölçüde şimdi seyredeceğim Forumun duayenleri görselleri yüklerler artık . Bilim kurgu çok arkadaşımızın hoşlandığı konu seyredince fikirlerini beklerim

doktor1881

66 dk lık ilk bölüm yeni bitti Nasıldı diye soracaksanız son dk daki şok sürprize rağmen kurtarmıyor 5/10 Ama izlemeye devam edeceğim Snowpiercerde tren burda uzay gemisi Yine kast sistemi mevcut Bilim kurgu görünümlü macera dizisi 1950 li yıllarda bir uzay gemisi içindeki 600 civarında insanla uzaya 100 yıllık yolculuğa yollanır :o :o :o Dünyada kimse bilmez(projeye katılanlar hariç) 51yıl  geçmiştir Gemide bir cinayet olur ve araştırma başlar ve.....

hanac

Doktorum sen biraz daha bizim için izle.  :)

İyi ise biz de topa gireriz.  ;D

doktor1881

Alıntı yapılan: hanac - 18 Aralık, 2014, 13:21:50
Doktorum sen biraz daha bizim için izle.  :)

İyi ise biz de topa gireriz.  ;D
2. bölümde geimiş yorumum AZ SONRA

doktor1881

Sfyf'nin yeni dizisinin 2. bölümü 78 dk sürdü Adını uzay gemisinin isminden Ascension'dan  alıyor  Gizem yapmaya çalışıyorlar ama olmuyor Dizi Truman Show'u andırıyor Dizideki küçük kız Christa ilgi çekici Notum değişmedi  5/10 Ama izlemeye devam Arkadaşlara tavsiye edemeyeceğim Bu kadar güzel dizi varken buna vakit ayırmayın

Pulluk

Fikir aslında  gayet güzel  ama uygulaması baya sıkıntılı.  Ote yandan toplamda  6 bölümlük  bir  mini dizi. Izleyin gitsin :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

tommikser

ilk bölümü izledim.Film izledim desem olur 1 saat 10 dk sürdü.Konu oldukça ilgi çekici.Ara ara daraltıyor izlerken ama merak da ettiriyor.Bakalım ne olacak .Diğer bölümü de yarın izlerim artık.

Pulluk

İleride normal diziye dönüştürebilmek ümidiyle bir çok şey havada bırakılmış ama yurtdışı eleştirileri genelde oldukça kötü. Bu nedenle büyük ihtimalle devamı gelmeyebilir.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

3. bölüm dün gelmiş ve dizi final yapmış bugün seyredip yorum yapacağım  Yalnız konusu itibarı ile 3 bölümde bitecek bir dizi değil di

doktor1881

86 dk lık bölümü şimdi seyrettim notum 9/10 en güzel bölümdü Nefesimi tutarak izledim Kötü bir başlangıçtan sonra harika bir final Daha doğrusu final değil dizi yeni başlıyor Artık Amerikada devamı çekilirse izleyeceğiz Sayın Hanac 3 bölüm bir Hint filmi kadar Sana çerez kalır bu dizi Rahat seyredersin ;D ;D

hanac

Alıntı yapılan: doktor1881 - 23 Aralık, 2014, 01:18:41
Sayın Hanac 3 bölüm bir Hint filmi kadar Sana çerez kalır bu dizi Rahat seyredersin ;D ;D

Ama devam edecek mi, etmeyecek mi ?

Onun kesinleşmesi lazım.

Devam ederse izlerim.

Ahmet Oktay

Diziyi geçen haftalarda izlemiştim, buraya yorumumu da ekleyeyim. Yukarıda da yazıldığı gibi eldeki malzeme çok çok iyi ama uygulaması için aynı şeyi söyleyemeyeceğim ne yazık ki. Bu haliyle benim notum 6,5/10. Bu konu Netflix'in elinde 10'ar bölümlük 2 sezon ile başyapıt olabilirdi.