Çizgi Roman OKURLARI ve SANATÇILARININ DİKKATİNE "BÜYÜLÜ DÜKKAN DAYANIŞMA" ZAMAN

Başlatan ümitkr, 07 Ekim, 2019, 07:31:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Dostum İlyas''a acil şifalar dilerim. Elimizden gelen desteği yapmamız boynumuzun borcu.

haysat

25 senelik dosttum,arkadaşım İlyas başarılı bir ameliyat olmuş.
İnşallah  tez zamanda sağlığına kavuşur, güler yüzü ve samimi sohbetleri ile hep birlikte oluruz.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Agamotto

yunusmeyra

"İlyas'ın dükkanı yalnızca bir ticarethane değildir. Orası dostların bir araya geldiği bir buluşma noktasıdır. Çizgi roman dediysek, çoluk çocuk gelmesin gözünüzün önüne... Ortak noktaları çizgi roman olan,  aynı kafada birini bulunca kendilerini çocukluğuna dönmüş hisseden koca koca adamlar bahsettiklerim. İlyas'ın dükkanı buluşma noktası olduğu kadar bir kaçış noktasıdır da bu anlamda. Bütün hafta sıkıcı bir işle, bazen sıkıcı bir eşle bazen yalnızlığın ta kendisiyle boğuşan; dünyanın hay huyundan bıkmış ruhların biraz nefes aldığı, enerji depoladığı, mutlu olduğu bir nokta. Oraya gittiğinizde Zagor'un ya da Martin Mystere'nin son macerasında başına gelenleri konuşan; yeni çıkan bir çizgi romanın kalitesi konusunda hararetli bir tartışmaya girişmiş; misketlerini birbirire gösterip hava atan iki küçük çocuk gibi evlerindeki  çizgi romanlarını tokuşturan gençler, abiler, amcalar, sık olmasa da bayanlar bulabilirsiniz."  (ters ninja-Ege Görgün İlyas'ı ve "büyülü rüzgar"ı anlatmıştı..)

"büyülü rüzgar"ın büyüsü olan dostuma ameliyat sonrası acil şifalar dilerim, geçmiş olsun  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ZGeralt

Büyülü Dükkan zaten sık sık ziyaret ettiğim, alış veriş yaptığım bir dükkan. Bundan sonra da devam edeceğim.
İlyas bey'e de acil şifalar diliyorum, çok geçmiş olsun...

seastar1000

Amelıyattan sonra bır kez gormustum sonra ıs guç denk gelmedı
Acil sifalar dılıyorum tez zamanda ayağa kalkar tezgahın basına gecer isallah

YERDENİZ

Değerli dostum İlyas ile Beyazıt tezgahından Kadıköyde ilk açtığı Büyülü dükkanına kadar eskiye dayanır dostluğumuz var.
Allahtan acil şifalar diliyorum. Tez zamanda iyileşir ve aramıza döner.

Nomad

İlyas abime acil şifalar diliyorum. Tez zamanda sağlığına kavuşmasını, dükkan önü çay ısmarlamalı sohbetlerimize geri dönmesini bekliyorum.
Neler atlattın, bunu da atlatırsın sen İlyas abi.

s.b

Hepimizin dostu ve sevdiği kıymetli arkadaşımız İlyas kardeşimize Allah cc dan sağlık ve afiyet diliyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

labirent

AU4

en kısa zamanda eski neşeli günlerine kavuşması dileğimle. Bursa'da olmama rağmen ben de dükkan önünde çay muhabbeti yapabilmiş şanslılardanım. Daha çok çay ısmarlayacaksın İlyas Hocam. En kısa zamanda dükkana dön artık.

-brendon-

İstanbul'a geldiğimde sürekli uğradığım,pasajdaki eski dükkandan beri alışveriş yaptığım yerdir.Kızılmaske ilk sayı basılmadan önce bilgisayarda örneklerini göstermişti İlyas abi çok heyecanlıydı.İnşallah sağlığına kavuşur.Samsundan selamlar

darkwood

Değerli dostumuz İlyas'a Allah c.c. dan acil şifalar diliyorum, umarım kısa zamanda iyileşip aramıza döner
Her zaman yanındayız.
Darkwood Sakinleri..

hbegec

Bakın baştan belirteyim İlyas Bey'in dükkanından İstanbul'a geldiğimde bende alışveriş yaptım ve severim kendisini ve acil şifalar diliyorum.Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.Ancak yine de dile getirmeden duramayacağım beni rahatsız eden bir durum var ortada.Bu işler böyle olmaz dostlar ya da bizim buralarda böyle olmuyor.Bu işin raconu bu değildir.Eğer gerçekten yardım edilmek isteniyorsa bir hesap açılır eşi dostu yardım etmek isteyecek kişiler oraya gönüllerinden kopan meblayı yatırırlar.Hastalık bambaşka birşey tamam ama bazı fedakarlıkların da yapılması gerekiyor bence-birazdan yazacaklarımı bilmiyorum farazi yazıyorum belki de gerçekten yapılmıştır eğer yapıldıysa eyvallah-ama önce büyülü dükkanın birşeyler yapması gerek mesela çalışanlar belli bir süre ücret almasın ya da yarı ücret alsın dükkan hastalığın tedavisi süresince devredilsin ya da bu işlerden çıkılsın sonra yine bir şekilde başlanır nasıl olsa çünkü sağlık herşeyden önce gelir.Ki İlyas Beyin zaten bir birikimi vardır diye düşünüyorum.Oda bu süreçte gitmişte olabilir.Ancak Ümit Beyin tutumu bence yanlış;çünkü bu durum İstanbul'da ki aynı işi yapan insanları etkileyebilir,satışlarının düşmesine sebepte olabilir.Hiçbir çizgi-roman dükkanlarını tanımam etmem baştan söyleyeyim.Bende uyandırdığı izlenim bu şekilde.Destek olunacaksa bu şekilde değil yazımın ilk başında anlattığım gibi olmalı diye düşünüyorum.Şeytanın avukatlığını yapıyorum belki ama ne bileyim belki de tek rahatsız olan benim olsun ben yine de düşüncemi yazayım.Bu vesileyle tekrar geçmiş olsun İlyas Bey umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

yunusmeyra

hbegec biraderim, bu yazdığınızı ve bu şekilde dile getirdiğinizi forum ve dostlarımızın haketmediğini düşünmenin ötesinde rahatsız oldum. fikir beyan etme özgürlüğünüzün dışında, bir "işgüzarlık" ve kusura bakmayın ama tam "densizlik" örneği olduğunu düşünüyorum. "yayınevleri, çr ticareti, baskı, maliyet, filanca çizgi romanın içeriği, çizgi roman yayıncılığı" gibi "taraflaşabileceğimiz" bir sorun konuşmuyoruz farkında mısınız? yapılması gereken, gerekecek bir şeyler olursa bunu söylemekten veya yapmaktan aciz insanların olmadığı bir forum burası... ve bazı şeyleri ulu orta konuşmak istemeyen bir çok dostumuz, zaten gerekli olduğunda imkanı olan şeyleri yapmaktan geri durmayacaktır. olayın "insani" boyutunu ıskalayan, "dostluk" kısmına ise hiç uğramayan bir "çenebazlık"  yazdıklarınız.  forumda ilk defa birinden, yazdığının "ne anlama gelip gelmediğini" sorgulamasını bile istemeden, silmesini istediğim ilk kişisiniz. lütfen!
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR