Once & Future - Presstij (Boom)

Başlatan hanac, 05 Haziran, 2020, 07:45:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Darkopal

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Temmuz, 2020, 17:46:30
Çıkmış galiba. Softcover ve hardcover olarak 2 versiyonu var. Orijinal boy basılmış. :D
Galiba yok, çıktı çıktı.  ;D
Ve evet, orijinal boyda (168 mm x 257 mm). Yani aslı ile yanyana koyduğunuzda bir farkı olmayacak. Tabii Türkçe olması dışında. :D

Darkseid is.

Orjinal boy basılması inanılmaz sevindirdi. Limitli edisyonu sipariş ettim :) Paralel evrende bu seriyi önermişti, heyecanla bekliyoruz.

nocardia

Ben de tercihimi limitli edisyondan yana kullanıyorum.

darkwood

Alıntı yapılan: Darkopal - 30 Temmuz, 2020, 20:07:56
Galiba yok, çıktı çıktı.  ;D
Ve evet, orijinal boyda (168 mm x 257 mm). Yani aslı ile yanyana koyduğunuzda bir farkı olmayacak. Tabii Türkçe olması dışında. :D

Orijinaline sadık baskılar çizgi roman seçerken en önemli tercih nedenlerimden.
Presstij'in bu konuda hakkını teslim etmek gerekiyor. Yayınladığı frankofonlar dahil olmak üzere orijinal boyutlu ve fontlu baskılarını okumak, gerçekten büyük keyif.
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Limitli HC aldım. Ama dükkân varyantında da gözüm kaldı.  ;D

dayıcomics

Bilal ceylan

Dün akşam prestij den ne çıktıysa sipariş verdim,sabırsızlıkla gelmelerini bekliyorum.

darbove

Stokta sert kapağın 60 küsür kaldığını görünce yojimboyla beraber sipariş verme planımdan vazgeçmek durumunda kaldım. Yojimbo varyantlarla beraber siparişini verdim.

Tanıtım sayısı fena değildi bakalım nasılmış.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hanac

Yayın Tarihi: 2020-07-31
Baskı Sayısı: 1.Baskı
Sayfa Sayısı: 160
Boyut: 16.8 X 25.7
Liste Fiyatı : 58.00 TL

Excalibur'un efsanevi kını ortaya çıktığında, bir grup milliyetçi, büyüsünü Kral Arthur'u ölümden geri getirmek ve çağlar öncesinden gelen karanlık bir kehaneti gerçekleştirmek için kullanıyorlar. Ancak işler çığrından çıktığında, sadece emekli canavar avcısı Bridgette McGuire bu efsanevi güçleri nasıl durduracağını biliyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan torunu Duncan'ı, sadece hikayelerde var olduğunu düşündüğü bir dünyaya çeken bu gizemli kadın, onları McGuire ailesinin karmaşık tarihinde gezinmeye zorlayacak ve İngiltere'nin geleceğini tehdit eden geçmişin ölümcül sırlarıyla yüzleştirecek bir arayışa giriyor.

New York Times'ın en çok satan yazarı Kieron Gillen (The Wicked ve The Divine) tarafından yazılan ve Russ Manning Ödüllü Dan Mora (Klaus) tarafından çizilen Once & Future, zamansız bir klasiğin ruhuyla, mitolojiyi görme şeklimize meydan okuyan, modern bir destansı macera.

hanac

İç baskı 160 sayfa, orijinal boy - 16,8 x 25,7 cm, renkli, mat kuşe kağıt, iplik dikiş...
Bez cilt üzerine yaldız baskılı, şömizli. Sadece 150 adet üretildi ve numaralandı.

Yayın Tarihi: 2020-07-31
Baskı Sayısı: 1.Baskı
Sayfa Sayısı: 160
Boyut: 16 X 25
Liste Fiyatı : 120.00 TL

Darkopal

Once & Future Sert Kapak'ın ulaştığı haberini aldım.  ;D Kargolar hazırlanmaya başlamış bile.
Bu görsel şöleni kaçırmayın derim.  8)

memospinoz

Biraz bekledik ama beklediğimize değmiş gibi gözüküyor.  :)

Darkopal