2020 MART AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 14 Nisan, 2020, 15:26:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Alpay Road                                         Avengers 2 Dünya Turu                                                 Ay Polisi

Batman Dünyadaki Son Şövalye 1.Kitap       Black Panther Cilt 2                        Daredevil Cilt 2-Şeytanın İçi ve Dışı

Cheyenne                                                 Dylan Dogi Maxi Albüm 19                      Fenomen 3-Oyunun Kuralı

Dylandog Sayı 61-Duygu Ötesi Algı         Gambit Cilt 1-Hırsızlık Kanında                              Gençlik Yolculuğu 5

Haikyu!! 6.Cilt-Pasörler Çarpışıyor                       Inhumanların Ölümü                                   Kadın Mücadelesi

Injustice 2 - Cilt 2                                     Kutup Kalkanı Projesi-Super Sons 1.Kitap          Kara Kahya 11

Mister No Yeni Maceralar Sayı 1                       Naruto 44.Cilt                                        Savaş Meleği Alita Cilt 2

Pereira İddia Ediyor                       Periler Ülkesi'nden Nefret Ediyorum Cilt 2        Renkli Zagor 4-Albay Perry'nin Sırrı

Saga Cilt 6                                          SAGA ÖZEL EDISYON 1                                      SAGA ÖZEL EDISYON 2

Ortam 4                      Southern Bastards Cilt 1-Adam Gibi Adamdı              Star Wars Darth Maul-Dathomir'in Oğlu

Vaiz Cilt 6-Güneşte Savaş                Vaiz Cilt 7-Kurtuluş                             Zagor Sayı 216-Deli Doktor 

Yalınayak Gen 5-Gerçeği Yazmak                        Kökler Sayı 1                                            The Witcher Cilt 3-Kargaların Laneti
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

aa

Cheyenne Kapağı çok güzel..
Esse Gesse Hayranı...

BAHADIR

Bu ay sanki Güzel kapak yok gibi...

Gene de; alır mıyım bilmiyorum ama sanırım "Pereira İddia Ediyor"u bu yoklukta tercih edebilirim kapak seçimi olarak... Daredevil'in kompozisyon ve renklerde fena değil... Hakkını yemeyelim... ;)

s.b

2020 MART AYI EN İYİ KAPAK OYLAMAYA AÇILMIŞTIR.

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

KenParker

Cheyenne diyorum ben de.
Nedense satış yapan yer bulamıyorum??

Nemo

Özel Alfa Ajanı

tenten

darkwood

Darkwood Sakinleri..

s.b

yidar

V

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Zagor Kökler Sayı 1 dedim.

Hayırlara vesile olması temennisiyle. 

Gabby

Daredevil-Batman arasında kaldım, Greg Capullo'nun kompozisyonu daha etkili geldiğinden Batman Son Şövalye dedim.

Bu arada Bonelli de Amerikalı illüstrator Robert Abbett'in 1965 tarihli kapak çalışmasını ne çok sevmiş,  ısıtıp ısıtıp servis ediyor... :)