2021 Haziran - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 03 Haziran, 2021, 14:59:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

naturlich

Dark Horse, God Of War: Fallen God çizgi romanını çıkartmıştı. Acaba buralara gelecek mi var mı bilgisi olan?

Jbc God Of War isimli olanını basmıştı. 4 fasikül olarak.

AU4

DAMPYR

Alıntı yapılan: AU4 - 16 Haziran, 2021, 08:58:00
Tex'ten bir haber yok herhalde...
yok onlar Star Wars serisiyle devam ediyorlar bu ayda

sultanhisar

DAMPYR

Alıntı yapılan: sultanhisar - 16 Haziran, 2021, 17:12:42
Bu hafta yayınlanacak deniyordu... ??? ???
Ay sonuna kadar bi süpriz yaparlarsa bilemem ama Gördüğüm kadarıyla birsürü Star Wars Fasikülü çıkarmışlar Afu yakında ekler listeye

afu

Star Wars - İsyan Çağı fasikülleri (9adet), Çizgi Düşler'den çıktı.

www.cizgiromansepeti.com dan alabilirsiniz.

İnancomic

Çizgi düşler neden artık idefixde yok bilen var mi ?

afu

Yayınevleri yeni kitaplarını önce kendi sitelerinde satıyorlar (ilk çıktığında ya da ön siparişe açarak).
Daha karlı ve direkt okuru ile temas açısından da daha faydalı.
İndirimler de genelde daha fazla oluyor.
Yayınevlerine destek olmamız için bence de alımlarımızı buralardan yapmayı tercih etmeliyiz.

OZAN BALIM

Yayınevi siteleri iyi güzel de kargo sınırının 250 TL olması kötü. Bunun için 3 ayda bir sipariş vermek lazım. Ben bir tek Presstij'den faydalanabildim, bir kez de cizgiromansepeti'nden sipariş verdim. Birkaç kitap alımında kargo maliyetlerini kitap fiyatı ile birlikte düşünce pek cazip olmuyor.

Nomad

YKY Red Kit Toplu Albümler in tükenmiş sayılarının yeni baskıları da geldi.

Dylandog

Dylan Dog ları Kaptım Teks ve Zagor'a ise veda ettim etme sebebim çizgi düşlerin Teks'i düzenli yayınlanmaması Zagor da ise km 100-109 arasın da aldığım hazzı diğer serilerde alamamam aylık seri ise skandal derece de çok kötü ne kadar kendimi kandırsam da zorlasam da olmadı be Zagor veda etmek zorun da kaldım Dylan Dog da aldığım zevki Hiç bir fumetti de alamıyorum Dylan Dog un en kötü senaryosu bile 10/8 lik