Şubat 2012 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 03 Ağustos, 2012, 16:53:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Evet ilk 3 aynı şekilde devam ediyor.
Thorgal 7 den daha iyi bir performans ile ilk 3 içerisinde olmasını beklerdim.  ???
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Thorgal satılsin ki özer sahaf joland'in maceralari  ile ilk 6 sayıyı da yayınlasın. Thorgal gelmiş geçmiş en iyi çizgiromanlardan mutlaka okunmali
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Bu ayki yayınlardan 10 tanealmışım. Alınacaklar arasında Mister No Almanak da var...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Mister NO

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 13 Ağustos, 2012, 00:17:36
Bu ayki yayınlardan 10 tanealmışım. Alınacaklar arasında Mister No Almanak da var...

Mister No Almanak kaçmaz.  ;)

İlk satın alınacaklar listesinin başına yazmalısın arkadaşım.  :)

Gambit

8 tane almisim

thorgal in cok satmamasi ilginc gercekten

siradisi, buyulu maceralari renkli baski ile okumak neden talep gormez acaba. gerci ben de thorgal i cok gec kesfetmistim.

rumar80

ki Thorgal zamanında Tercüman Çocuk okumuş ben gibi bir kısım çizgi roman severin de tanıdığı bir karakterdir. Yine de ilginç bir sonuç..
  O zaman frankofonların bu kadar zor yayınlanmasına şaşırmamak lazım.

aa

Esse Gesse Hayranı...

hanac

En az 4 oy daha istiyorum.  :)

Bu arada Silver Surfer öne geçti

kalidor

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Ağustos, 2012, 13:43:18
  ki Thorgal zamanında Tercüman Çocuk okumuş ben gibi bir kısım çizgi roman severin de tanıdığı bir karakterdir. Yine de ilginç bir sonuç..
  O zaman frankofonların bu kadar zor yayınlanmasına şaşırmamak lazım.

O zaman Thorgal itkilerine başlamak gerek  ;)
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

Bana Thorgal satışları itki ile zaten artmış gibi geliyor. Bu anketlere ilk başladığımızda çok daha düşük oranlarda oy alıyordu diye hatırlıyorum. Bir ara bakıp aradaki farkı yazayım bari :)

Ama hala yeteri kadar oy almıyor bence. Thorgal yayımlandığı ay açık ara birinci olmalı diye düşünüyorum.

hanac

Oylamada son durum :

Daredevil Sarı atağa kalktı, Corto'lar geride kaldı.

Kullanılan Oy Sayısı : 48

1- Silver Surfer - 1......................................: 27 - ( % 56.3 )  -  Gerekli Şeyler

2- Mister No Almanak ................................: 26 - ( % 54.2 )  -  Lal Kitap

Durango -3............................................: 26  - ( % 54.2 )  - Prestij

Daredevil Sarı .......................................: 26 - ( % 54.2 )  - Marmara

5- Efsane - 1..............................................: 25  -  ( % 52.1 ) - Prestij

darkwood

Asgari 50 kişilik anket hedefimiz için son 2 oy daha kaldı.
Anketimize katılmayan arkadaşlar, oylarımızı kullanalım kullanmayanlara kullandıralım.  ;)
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Nihayet elliye ulaştık  :) ( fazla oy göz çıkarmaz tabii anket sürekli olarak açık kalmaya devam edecek. )

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 50

1- Silver Surfer - 1......................................: 29 - ( % 58.0 )  -  Gerekli Şeyler

2- Mister No Almanak ................................: 28 - ( % 56.0 )  -  Lal Kitap

Durango -3............................................: 28  - ( % 56.0 )  - Prestij

4- Daredevil Sarı .......................................: 27 - ( % 54.0 )  - Marmara

Efsane - 1..............................................: 27  -  ( % 54.0 ) - Prestij

pearl jam

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 14 Ağustos, 2012, 00:48:56
Bana Thorgal satışları itki ile zaten artmış gibi geliyor. Bu anketlere ilk başladığımızda çok daha düşük oranlarda oy alıyordu diye hatırlıyorum. Bir ara bakıp aradaki farkı yazayım bari :)

Kasım 2010 Anketi Kullanılan Oy sayısı : 51

Thorgal - 5..............:  19 - ( %37.2 )

Şubat 2012 Anketi Kullanılan Oy Sayısı : 50

Thorgal - 7..............: 23 - ( % 46.0 )

hanac

Ankete 8 oy daha gelince sıralama değişmiş, Silver Surfer 1. liği kaptırmış.

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 58

1- Mister No Almanak ................................: 32 - ( % 55.2 )  -  Lal Kitap

Durango -3............................................: 32  - ( % 55.2 )  - Prestij

3- Silver Surfer - 1......................................: 31 - ( % 53.4 )  -  Gerekli Şeyler

4- Efsane - 1..............................................: 30  -  ( % 51.7 ) - Prestij

5- Daredevil Sarı .......................................: 29 - ( % 50.0 )  - Marmara Çizgi