TEX WİLLER serisi

Başlatan hanac, 15 Ekim, 2018, 22:06:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Orijinali 64 sayfa olunca 128 sayfa bizim için tek sayı sayılır... ;)

Zeljko

Hadi gözümüz aydın bu seri tutar gibi fiyatta makul olmadı çay içeriz  ;D
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

bluearrow

Seri hangi periyotlarda yayınlanacak

KenParker

Fiyatı takdir ettim. Bu seri gider.

caretta

Kitapta sayfa numaraları yok.Aslında olması gerekiyor.Aynı iki kitap halinde basılan
Klasik ve Aylık Seri gibi.Umarım 2. kitapta bu giderilir...

Zeljko

Tex Willer 10-13 arasi çikan sayilari renkli olarak orjinal dilinde okudum.Mephisto,Abraham Lincoln,Pinkerton ajani Kate,harika çizimler,sürukleyici senaryo.Enfes bir sayiydi tez vakitte çıkması dilegiyle...

Zeljko

Efsanevi bir kare,Carson ve Ray, Lena'yı sahnede ilk defa görüyorlar muhtemelen iki eski dostun (daha sonra ölümüne düşman olacaklar) Lena'ya aşık oldukları an.

Rossi

Tex Willeri Ay Barka, Texon ve Maxi Texi
Zeynep Ece ( Kumruluoğlu) çevirecekmiş.

Kinowa59

Tex willer'i Ay Barka' nın çevirmesi çok güzel. Sayın Rossi,  Texon , hangi Tex serisi oluyor.

Rossi

Dev albüm serisi Bayram bey. İtalyada onlara Texon diyorlar.
Şubatta çıkacak Mylos Texi de Zeynep hanım çevirdi.

gargaris

Rossi Bey, Lal bu ay Tex Willer serisini yayınlamaya başlayacak mı yoksa sadece dev albüm mü basıldı, bu konuda bilginiz var mı?

Rossi

Şubatta başlıyacak diye biliyorum. Tek sayı ince orjinal format olarak.

seferkaraca

ben şunu anlamıyorum. lal kitap çok sevdiğimiz bir yayınevi ama tex telifini alırken maxi ve bana kalırsa harika bir seri olan tex willer gençliğini yayınlamayı amaç ediniyor, yerden göğe kadar haklılar. ama klasik tex yerine texone tercih ediyorlar. dev texone öykünün değilde çizerin ön planda olduğu bir seri. rahmetli bonelli dünyaca ünlü çizerlere tex çizdirmek için bu seriyi başlatmıştı. yeni diyeceğim o, klasik seri varken bunu basmak biraz lüxe kaçmak olmuyormu. zamanında oğlakda aynı şeyi yapmıştı 20 yıl önce. sonra güncel ve klasik seriye yöneldiler. lal kitaba çağrımdır, şu 400. sayıya kadar klasik seriyi yarım kaldığı yerden yayınlasalar. bence en az texone dev kadar satar sayı olarak.

orhan şafak

Ey güzel kardeşlerim yayınevi sahipleri siz bu forumlara girip klasik teks hakkındaki yorumları okusaydınız veya okuyorsanız hiç tereddüt etmeden bu klasik seriyi de basmak için telif alırdınız o klasik seriyi alacak olanlar belli bir yaşa ve kazanca ulaşmış değerli koleksiyonerlerdir korkkmayin bu kadar yahu ömrümüz oldukça alacağız merak etmeyin buraya kadar getirmişiz biz bu külliyatı tamamlamaktan vazgeçermiyiz hiç.

Zeljko