Tex Klasik Seri Devam Etsin Kampanyası

Başlatan hanac, 17 Temmuz, 2023, 10:21:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Merhaba Arkadaşlar,

Cuma günü forumumuzun sürekli takipçilerinden Ali abi aradı. Kndzali olarak forumumuza kayıtlı, pek yazmasa da iyi bir takipçidir. Bir konuda yardımcı olmamı istedi; ben de tabii ki diyerek bu başlığı açtım.

Ali Abi, Klasik Teks yayını için bir kampanya başlatmak istiyor. İsmini yazdıracak kişiler bu yayını almayı taahhüt edecekler. Oluşacak liste ile yayıncılara gidilecek ve Klasik Tex'in yayınlaması istenecek.

Zor bir süreç, zamanında Dampyr için yapılmıştı ve 250 imza toplamıştık. Ama o zamanlar forum daha aktifti, şimdi bu kadar imza toplamak zor gibi. (Hem kampanya açıyorum hem de moral bozuyorum  ??? )

O zamanki kampanyaya ÇROP, FRPNET, TERSNİNJA, KAYIP RIHTIM vs. de katılmıştı.
Bakalım bu sefer ne olacak, Kampanyamız başlasın ve olacakları görelim.

1. gevheri
2. Kinowa59
3. Sinan Başak
4. caretta
5. gargaris (2 şer adet alacak)
6. kırkambar
7. Nemo
8. darkwood
9. ziyaver şencan
10. labirent
11. Kndzali
12. Rossi
13. eysude
14. AU4
15. orhan şafak
16. SERFOR26
17. can amca
18. Burhanettin
19. V
20. Tuco Ramirez
21. YzbVolkan
22. altay1944
23. barisvolkan
24. mustafa kandemir
25. sayıner
26. pearl jam
27. seferkaraca
28. Zeljko (2 şer adet alacak)
29. cengiz ertem
30. SARACEN
31. KaptanMiki
32. Önder Çakı
33. doktor1881
34. tunaorhun
35. ginobili
36. oguzeren
37. sefik
38. hamsilos
39. oldman_logan
40. Dylandog
41.
42.
43.
44.
45.

hanac

Geçen yıl Çizgi Düşler en son 59. cildi yayınlamış

285. ve 286. sayı varmış bu ikili ciltte.

gevheri

Teks klasik seri yayınlanırsa ben almak isterim.

hanac

Kinowa59

Tex klasik bende varım. Sayın ulu hanac lütfen benide kaydediniz.

hanac

Sinan Başak

hanac

DAMPYR

Yayınevleri imzaya değil gelecek olan kara bakıyorlar, o yüzden pek ümitlenmeyin derim. Hele bu zamanda döviz devamlı yükselirken çok zor ama umarım gerekli sayıya ulaşırsınız gene de bi şansınızı deneyin, Hasanın da söylediği gibi aynı kampanya Dampyr için düzenlenmişti sonradan Dampyr gibi kaliteli bir çizgi roman bile gene satmayıp devam etmedi, normal seri ne kadar satıyorki yayıncılar klasik Tekse yanaşmıyor önce bunu öğrenmek lazım... 

caretta

Teks olur da Caretta geri durur mu? Kaydet beni de defteri uşşaka sayın Hanac.
"Uşşak" TSM'de bir makam aynı zamanda "aşıklar" anlamında. Burada Teks aşıkları sözkonusu.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 17 Temmuz, 2023, 11:58:00Teks olur da Caretta geri durur mu? Kaydet beni de defteri uşşaka sayın Hanac.
"Uşşak" TSM'de bir makam aynı zamanda "aşıklar" anlamında. Burada Teks aşıkları sözkonusu.

4 numara olarak sizi kaydettim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17859.msg242876#msg242876

Kinowa59

Tex tutkunu dostlar .  "Mezardakiler" bile kaydolsun lütfen.

gargaris

Yayınlanırsa ikişer adet satın alma (kaliteli edisyon olursa) sözüyle, ben de varım...

hanac

Alıntı yapılan: gargaris - 17 Temmuz, 2023, 12:49:14Yayınlanırsa ikişer adet satın alma (kaliteli edisyon olursa) sözüyle, ben de varım...

5 numara olarak sizi kaydettim.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?topic=17859.msg242876#msg242876

YzbVolkan

Bahadır beye bazı sahaflar klasik seri, normal seriye göre az satıyor demişler. Lal o yüzden telifi almamış. Benim konuştuğum sahaflar öyle bir şey yok ikisi de aynı satıyor dedi.

Bahadır Bey Tex okuru değil. Klasik serinin altın dönemine gelindiğini bilmiyor. Civitelli Villa gibi çizerleri bilse bu  dönemki senaryo-macera kalitesini bilse bu seriyi yayınlar. Onu ikna etsek lazım.

Sözü geçen birileri Bahadır bey ve Ayşe hanımla konuşmalı.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.