Marmara Çizgi: Yorumlar, Eleştiriler, Temenniler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 13:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Klasikler için bir yer arşivimizde, her daim vardır.
Ne demişler can çıkar huy çıkmaz.  8)
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

Bu "Geçmiş Zaman Olur Ki" nedir?

Orijinal ismi ne?
They drew first blood...

xmenac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 19 Kasım, 2016, 19:00:10
Bu "Geçmiş Zaman Olur Ki" nedir?

Orijinal ismi ne?

Amazing Spider-Man serisinin 638-641 sayıları. İngilizce adı One Moment in Time.

Kapak resmi 641. sayının kapağı.

rumar80

hennessy

Birth of Venom bugün aldım. İlke kardeşimi tebrik ettim ve biraz sohbet ettik. Ne zamandır merakla beklediğim bir klasik daha arşivime girdi. İyi ki varsın Marmara Çizgi....

Amazing Spider Man 19 ve 20.cilti aldım. 20.cildin kapağı çok hoş....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

İlke'yi şahsen de tanıma şansına sahip olduğum için işine ne kadar özen gösterdiğini bilirim.  Onun yeri ayrıdır.
Umarım kızıyla birlikte sağlıklı ve mutlu yıllar yaşar.
  Ama Death of Jean de Wolf içimde yaradır.  :'(

Nightrain

Astonishing X-Men in ilk 4 cildini yeniden basmayı düşünüyor musunuz? Elimde sadece 1.cilt var, diğerlerini bulamıyorum. :'(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tulgan

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Kasım, 2016, 11:27:04
Astonishing X-Men in ilk 4 cildini yeniden basmayı düşünüyor musunuz? Elimde sadece 1.cilt var, diğerlerini bulamıyorum. :'(

http://paralelevrencr.com/arama?q=Astonishing

ilke

Umar abi güzel sözlerin ve dileklerin için teşekkür ederim :) Örümcek'te öncelik olarak başka ciltleri alıyoruz ama sıra bir ara DeWolff'a da gelecek.
Bu arada @Nightrain, Tulgan benden önce davranıp yazmış zaten. Astonishing serisinde baskısı olmayan tek sayıya sahipsin. Gerisinin halen baskısı mevcut.

Nightrain

peder clemente

Astonishing x-men cilt 1:yetenekli, goodreads sitesinin best of marvel comics listesinde birinci sırada.Piyasada baskısı tükendiği için iki-üç kat fiyat talep ediyorlar.JBC "kara ayna" yı tekrar basacak.Çizgi Düşler "güngezgini" ikinci baskıyı yaptı.İthaki "Watchmen" i tekrar bastı ki-eskisi 300Tl civarındaydı."Sandman"i tekrar bastı.Yayınevleri sadık çizgi roman okurlarını düşünerek tekrar baskılar yapıyorlar.Hepsine teşekkürler.Sizden de astonishing x-men 1. cildinin tekrar basılmasını talep ediyorum.Lüften...

Nightrain

Josh Whedon sağlam yazmış. Keşke X-Men filmlerini yönetse.

dean

hennessy

UGH!

I. am. GROOT!

Yakışır İlke kardeşim ve ekibine...

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean