2000'ler Kulübü

Başlatan rumar80, 09 Mart, 2011, 14:08:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

hanac

Ahmet Oktay arkadaşımız da 2000 ler kulübünün yeni üyesi oldu. (1 mesaj sonra  :) )

Tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

doktor1881

Ahmet Oktay arkadaşımı tebrik ederim yorumlarını yavaşlattığı için onu esefle kınıyorum ;D ;D
Yoksa  şimdi 3000 kulubünü kutlayacaktık onun

dean

xmenac

rumar80

Bir tebrik te benden.

BAZİNGA

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Biz Ahmet'in "Maclaren" olduğu zamanları da biliriz..

Tebrikler. Hızlıca 3000'lere bekliyoruz.  ;D
They drew first blood...

Caped Crusader

darkwood

Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

Teşekkürler :)

Alıntı yapılan: doktor1881 - 18 Kasım, 2016, 15:15:11
yorumlarını yavaşlattığı için onu esefle kınıyorum ;D ;D

Arada bir durup dinlenmek gerek derler ya. Dizi, çizgiroman ve forumda o durumdaydım bir süredir. Herhalde fazla dinlendim :)

s.b

Tebrik ederim Ahmet abi. Çok hızlısınız.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

caretta

Bu mesajım ile ben de 2000 rakamına ulaştım. Kendimi tebrik ederim!

Sanırım bu 2000 mesajın pek çoğu Teks üzerinedir. Teks'de daha yazacak o kadar çok malzeme var ki.

"Teks'in Kariyerini Sonlandırdığı Askerler"; "Teks Maceralarında Kırılma Noktaları";

"Teks'in Bıçak Düellosu Yaptığı Kızılderililer"; "Cochise Maceraları"; "Hain Şerifler";

"Teks Macaralarında Bar Kadınları"; "Teks Maceralarında İlkler"; "Teks Maceralarında Yaşamış Gerçek Kişiler"

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 15 Ocak, 2017, 21:51:28
Bu mesajım ile ben de 2000 rakamına ulaştım. Kendimi tebrik ederim!

Sanırım bu 2000 mesajın pek çoğu Teks üzerinedir. Teks'de daha yazacak o kadar çok malzeme var ki.

"Teks'in Kariyerini Sonlandırdığı Askerler"; "Teks Maceralarında Kırılma Noktaları";

"Teks'in Bıçak Düellosu Yaptığı Kızılderililer"; "Cochise Maceraları"; "Hain Şerifler";

"Teks Macaralarında Bar Kadınları"; "Teks Maceralarında İlkler"; "Teks Maceralarında Yaşamış Gerçek Kişiler"

Atilla Abi tebrik ediyorum.

Bu başlıkları söz kabul ediyoruz ve en kısa zamanda forumda görmek istiyoruz.  :)