Logan (2017) - XMU Film 10

Başlatan dean, 05 Mart, 2015, 21:19:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Simon Kinberg filmin çekimlerinin başladığını duyurdu. Filmin gelecekte geçeceğini ve Western tonlara sahip olacağını söyledi. (Sen şuna Old Man Logan desene yahu) Filmin rated r olacağını da onayladı. Şiddet dozajı yüksek dedi.

Nightrain

SPOILER

Çizgi romanında Wolverine, Hulk'un karnını değişiyordu. Öyle bir şey bekliyorum filmde.

SPOILER
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Filmin çekimleri başladı.

dean

Muhtemelen X-23.

dean

Filmin isminin WEAPON X olması gündemde. Bu 10. X-Men filminde 5. kez Weapon X demek. Fox belli ki bizle dalga geçiyor. Adamların Wolverine'den anladıkları tek şey Weapon X. Film dedikoduların gösterdiği gibi yine Weapon X'i anlatırsa ben o filmi izlemem. Artık yeter.

Agamotto

Hakikaten artık Weapon X görmeyelim yani cidden yeter. Old Man Logan dediler heyecanlandık aman tekrardan Weapon X yapmasınlar.

dean

Filmin çekimleri tamamlandı.

dean

Mr. Sinister'in filmin villainlarindan biri olduğu kesinleşti.

dean

Filmin ismi Logan olarak duyuruldu ve ilk poster yayınlandı.

dean

Xavier'in durum fena;

dean

Boyd Holbrook tarafından canlandırılan, filmin kötü adamı Donald Pierce. Kendisi Reavers'ın lideri olur.

dean

Fragman yarın.

dean

Pulluk

Güzel ve farklı görünüyor ama tahmin ettiğim gibi Old Man Logan çizgi romanı ile pek bir benzerliği yok...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

-brendon-

Duygusallığı bol bir wolverine bizi bekliyor fragmana bakınca ,merakla bekliyorum