İdefix

Başlatan pizagor, 14 Kasım, 2009, 18:53:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bugraltu

Idefix uzerinden bir siparis gececektim ancak yorumlar uzerine bir de odakitap sitesini denemeye karar verdim. Idefix'in eski tasarimina benziyor, hosuma gitti. Bakalim servisleri nasilmis.

alan ford

Sitenin son hali gerçekten çok boktan. Kobo alışverişim muhtemelen son alışverişim olacak.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

yalcinerol345

İdefix'e yazdığım mail ve cevabı

Sayın Müşterimiz,

Eleştirileriniz bizim için değerlidir. İlgili birimlerimize iletilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

İdefix Müşteri Hizmetleri

Lütfen kitap bölümünü yine eskisi gibi yapın.Yeni şekli hiç kullanışlı değil.Teşekkür ederim.

Mister NO

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 01 Haziran, 2016, 12:54:55

Sayın Müşterimiz,

Eleştirileriniz bizim için değerlidir. İlgili birimlerimize iletilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Lütfen kitap bölümünü yine eskisi gibi yapın.Yeni şekli hiç kullanışlı değil.Teşekkür ederim.

Hava gazı terkos suyu demişler kısaca  :)

Vega

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 01 Haziran, 2016, 12:54:55

Sayın Müşterimiz,

Saygılarımızla,

Noktasına virgülüne kadar bana da aynı cevap geldi. Şablondan yazıp yolluyorlar anlaşılan...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

alan ford

Kobo'da ön sipariş tarihi 31/05 idi , bugün baktım 02/06 olmuş  >:(

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: alan ford - 01 Haziran, 2016, 23:22:35
Kobo'da ön sipariş tarihi 31/05 idi , bugün baktım 02/06 olmuş  >:(

Hangisinden aldınız? Auro ve Touch şuan stokta görünüyor.

alan ford

evet şimdi öyle dün bir ara ön sipariş 02 görünüyordu. Neyse gelsin bakalım yeni oyuncağımız. Heyecanlıyım

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: alan ford - 02 Haziran, 2016, 07:36:55
evet şimdi öyle dün bir ara ön sipariş 02 görünüyordu. Neyse gelsin bakalım yeni oyuncağımız. Heyecanlıyım

Yalniz ben Kobo Glo Hd aldim. Urunu hem idefix hem d&r'dan kaldirmislar. Insallah patlamayiz.

bugraltu

Denemek için hem odakitap üzerinden, hem de idefix üzerinden birer sipariş verdim. Idefix'in sitesi gerçekten korkunç durumda, aradığını bulmak çok zor, çok kullanışsız bir site. Ödeme kısmında bile bin tane sorun çıkardı, yüzlerce kez takıldı kaldı ve nitekim yeni adres girdiğim halde eski adrese yönlendirmişim, farkında bile değilim. Bundan sonra favorim odakitap.

Ralph

Idefix altyapısını kullanan lalkitap.com'u kullanan var mı? Bugün ilk defa alışveriş yaptım, güvenilir bir site midir? Zira hala para birimini YTL olarak görüyordu. Aktif mi yoksa ölü bir siteden mi alışveriş yaptım? Bilgisi olan var mı?

labirent

İdefix' ten yüzlerce kez alışveriş yaptım. Kredi kartına yaptıkları taksit nedeniyle tercih ediyorum. Ayrıca fiyatları da satıcıların yaptıkları indirimlerden bile daha ekonomik. Siparişten itibaren en geç 3-4 gün içinde elinize geçiyor. En son geçen hafta çarşamba Çizgi Düşlerin Tex 'lerini sipariş ettim, cumartesi kargom teslim edildi. 50 lira üzeri kargo bedava.

rumar80

İdefix'ı ben de tercih ediyorum. Ama son alış verişte kredi kartına taksit yapmadı.  Bir seferlik mi acaba?

labirent

Taksitli alışverişi seçmemiş olabilirsiniz. Kredi kartını girdikten sonra peşin veya taksitli alışverişten 3-6 taksit seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz. Aksi takdirde hepsini tek seferde ödüyorsunuz. Bir kere benim başıma da gelmişti.

nicholaihel

Yeni tasarım sonrası, karalar bağladım. Hiç sipariş geçmedim. Mutsuzum bu halden. O zamandan beri odakitap'ı kullanıyorum ekseriyetle. Fiyat açısından son durum ne dersiniz? Odakitap'tan avantajlı mı?