X-Men Mutant Genesis - Marmara Çizgi

Başlatan Nightrain, 06 Ağustos, 2019, 17:37:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

samalasio99

Gelmiş geçmiş en fazla satan çizgi roman.
Hani insan orjinal ebat güzel kağıt bitabi HC versiyon bekliyor. Ortaya çıkan manzara hayal kırıklığı.
Bu kağıt tasarufu yapılacak bi öykü değildi. Yazık olmuş. Ha aldım mı ? aldım. Değdi mi?
Kesinlikle hayır.

Nightrain

İlerde Disney, Wolverine filmi çekerse, bu kitaptaki Red Omega'lı hikayeyi senaryolaştırmasını çok isterim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

egemen görçek

Selam, bu ciltte kullanılan kağıt daha ucuz vb. değil. Bir klasik öykü olduğu için klasik öykülerde kullanılan kağıtla basıldı. Kuşe vb. diğer kağıtlardan daha "kalitesiz" ya da "ucuz" olduğunu düşünmeyin lütfen. Bu tercihi beğenmemek en doğal hakkınızdır ama tasarruf olsun diye daha kalitesiz bir kağıda basıldığını düşünmeyin lütfen.

Kauss

Bugün bitirme fırsatı buldum ve çok beğendim. Magneto bana kalırsa çok güzel anlatılmış. Kendimi 90'larda ki Fox-Kids'de yayınlanan X-men aleminde hissettim nedense. Marmara'ya bu eseri bastıkları için teşekkürler :)

Nomad

Keşke bir tık daha kalın kağıt kullansalardı. Her an yırtılacakmış hissi veriyor. İnceliği yüzünden zamana da erken yenik düşecektir.

YERDENİZ

Alıntı yapılan: Nomad - 29 Ekim, 2019, 10:42:43
Keşke bir tık daha kalın kağıt kullansalardı. Her an yırtılacakmış hissi veriyor. İnceliği yüzünden zamana da erken yenik düşecektir.

Kağıdın kalınlığı farketmez, o kağıt zamanla (hava aldıkça) daha da sararacaktır, bu iyi mi Hayır. Sararan kağıt renklerin soluklaşmasına sebep olur. Ve; ithal kağıt olduğu için de, çillenmeler oluşacaktır (yine; zamanla ve hava aldıkça)