Kamisama Kiss - Komikşeyler (Devam ediyor)

Başlatan hanac, 21 Eylül, 2023, 22:12:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Kamisama Kiss - Tanrılık Görevine Başladım Cilt 3
Toplam 25 Cilt, kaldı 22 Cilt.

Tomoe'ye karşı özel duygular beslemeye başlayan Nanami, artık onu sadece şinşi'si olarak görmemektedir. Prenses Numa-no Himemiko tarafından davet edildiği ziyafet sofrasına ,Tomoe'ye sürpriz yapmak için prensesten ödünç aldığı kimonoyu giyerek gelir ancak başına geleceklerden habersizdir!... Bu arada okulda beyaz bir yılanı kurtaran Nanami, bu yılan tarafından, nişanlı işareti olarak bilinen 'yılanın eli değmiş' ile mühürlenir?!

Yayın Tarihi: Şubat 2023
Yazar: Julietta Suzuki
Hamur Tipi: 2. Hamur
Sayfa Sayısı: 192
Ebat: 13 x 18 cm
Fiyat: 60 ₺

Kamisama Kiss - Tanrılık Görevine Başladım Cilt 2

Nanami'nin tanrılık görevini üstlendiği Mikage Tapınağı'na gelen ziyaretçi sayısı bugün de sıfır. Nanami can sıkıntısından çatlamak üzeredir. Hal böyleyken çok popüler bir erkek idolün kendi lisesine başladığına dair büyük haber alır! Heyecanla okuluna yeniden gitmeye karar veren Nanami'ye şinşi'si Tomoe karşı çıkar. Gizli tanrılık çalışmaları cilt 2 'de de devam ediyor!!.

Yayın Tarihi: Aralık 2022
Sayfa Sayısı: 190
Fiyat: 60 ₺  Aralık 2022 Fiyatı 44 ₺

Kamisama Kiss - Tanrılık Görevine Başladım Cilt 1

Babası evden kaçtığı için evsiz kalan ve gidecek yeri olmayan liseli kız, Nanami Momozono'nun önüne şüpheli bir adam çıkar. "Sana evimi vereceğim" diyen adamın sözüne inanıp evine gittiğinde, oranın terk edilmiş bir Şinto tapınağı olduğu ortaya çıkar. Kim bilebilirdi ki bu şüpheli adam, yerel bir koruyucu tanrı?! Nanami onun evini (tapınak) devralırken, tanrılık görevini de üstlenmek zorunda kalır!

Yayın Tarihi: Aralık 2022
Sayfa Sayısı: 190
Fiyat: 60 ₺  Aralık 2022 Fiyatı 44 ₺