Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Göründüğü kadarıyla Flaneur iyi işler yapmaya devam edecek gibi, Gibrat'ın yeni sayısınıda merakla bekliyorum.  8)
Darkwood Sakinleri..

seastar1000

süper bır haber dun yazamadım bugüne kaldı sımdıden teşekkürler ellerınıze sağlık flaneur
orjınalını arayıpta bulamamıstım

flaneurcomics

Robert crumb çizgi romanları Fritz the cat (kedi Fritz) ve Mr.Natural herbiri 777 kopya hardcover ve ilk ''50 kopya Mr.Crumb imzalı'' kalanları özel mühürlü ex-libris leriyle  raflardaki yerini almaya hazırlanıyorlar... (lütfen imzalı edisyonlar için rezervasyonları netleştiriniz)
J.P.Gibrat ''karganın uçuşu  ve Archie Goodwin in anti-militaristik hikayelerinden oluşan Blazing Combat 777 adet numaralandırılmış özel baskı olarak yayıma hazırlanıyor...
not:Gibrat karganın uçuşu ilk kitabı erteleyiş gibi standar edisyonun yanında 150 kopya limitli özel edisyonuyla yayınlanacaktır...

omega red

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 05 Mayıs, 2014, 21:00:10
Robert crumb çizgi romanları Fritz the cat (kedi Fritz) ve Mr.Natural herbiri 777 kopya hardcover ve ilk ''50 kopya Mr.Crumb imzalı'' kalanları özel mühürlü ex-libris leriyle  raflardaki yerini almaya hazırlanıyorlar... (lütfen imzalı edisyonlar için rezervasyonları netleştiriniz)
J.P.Gibrat ''karganın uçuşu  ve Archie Goodwin in anti-militaristik hikayelerinden oluşan Blazing Combat 777 adet numaralandırılmış özel baskı olarak yayıma hazırlanıyor...
not:Gibrat karganın uçuşu ilk kitabı erteleyiş gibi standar edisyonun yanında 150 kopya limitli özel edisyonuyla yayınlanacaktır...

imzalı ve normal edisyonların fiyatları belli mi?

flaneurcomics

standart edisyonlar ex-librisle beraber 35 tl...imzalılar ise; önceden rezerve edenlere 150 tl yeni sipariş edecek olanlara 200 tl malum döviz artışı bir hayli fazla oldu! aşağıdaki linkte crum un offical sitesindeki imzalı ve imzasız printleri mevcut, yorumu size bırakalım :) ayrıca kitaplarda limitli...

http://www.crumbproducts.com/pages/prints.html

thorgal

Bunlar da çizgiromanın festival filmleri olsa gerek...
İllaki takip edeni vardır, satışlar gönlünüze göre olur inşallah.

hennessy

Sevgili Servet ten güzel haberler bir aksilik olmaz ise bu c.tesi kahveni içmeye gelecem. Benim Jim'i almaya. Ayrıca Gibrat 150.sayıyı şimdiden sipariş vereyim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

flaneurcomics

fritz the cat kötü kedi Şerafettin in ilhamı olan Crumb karakteri... festival yorumu çok hoş :)

pearl jam

servet bey uzun süredir sessiz. crump lar da bir türlü çıkmadı, bu çizgi roman bolluğunda beklemek çok sorun değil ama flaneur'dan diğer beklediğimiz kitaplarla ( from hell, gibrat vs. ) beraber genel bir bilgilendirme yapılırsa seviniriz.

NIC

From Hell'in çevirisine baslandiginin duyurusu yapilali zannedersem 1 seneyi geçti.Gerçi çevirisi çok zor bir eser olsada olumlu yada olumsuz birhaber alamadik yayinevinden bu cansıkıcı olan.

flaneurcomics

Crumb'lar baskıda... ardından Blazing Combat ve Gibrat'ın ''karganın uçuşu'' var...

hennessy

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 07 Eylül, 2014, 19:24:57
Crumb'lar baskıda... ardından Blazing Combat ve Gibrat'ın ''karganın uçuşu'' var...

Arkadaşlar Gibrat 2 orijinal gördüm size nefis diyorum birden daha çok sevdim birde HC olacak değmesin keyfime birde.......
Blazing of diyorum

Crumb hiç okumadım bekliyorum

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 07 Eylül, 2014, 19:24:57

Özellikle Blazing Combat ve Gibrat'ları bekliyorum.

alan ford

valla hepsini bekliyorum , dün American Splendor'u seyrettikten sonra Crumb'ları daha bir merakla bekliyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

NIC

Alıntı yapılan: NIC - 13 Ocak, 2013, 20:20:29
Facebook sayfasında yakında yazmışlar 5 saat önce

Türkçe olarak From Hell...Valla helal olsun

13 ocak 2013 tarihinde atmışım bu mesajı.Akıbetini bilen var mı?