Klasik Thor - Büyülü Çizgi

Başlatan hanac, 08 Temmuz, 2013, 12:09:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Bu klasik Thor'un ikinci sayısından haber yok mu? Fuara yetişme ihtimali var mı?

tommikser

İnş.Fuara yetişeceği söyleniyor.Bende heyecanla bekliyorum.Buscema çizgilerini özlemiştim.Tam doyacağız.

Tarkan Kurt

dean

tommikser

Bu kapak benim çocukluğumun en önemli kapaklarından.Bu kapak benim için çok önemli çok.

darkwood

Gerçekten güzel bir kapak, sırf bu kapak için bile satın alınır.  ;)
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

orjinali "thor"'un 188 no'lu kapağı (macera ismi "end of infinity!")..bizde "alfa yayınları"nın "thor"u yayınladığı yıl olan 1985 senesinde 7.sayının kapağında kullanılmıştı.. macera ismi ise "sonsuzluğun sonu!" idi.. "stan lee" ve "john buscema" imzası yeterdi..vee,gerçektende bir solukta okunan aksiyon ve gerilimi yüksek bir macera dizisiydi.. "ölüm tanrıçası heli" büyük bir yıkımı-hayatın sonunu hazırlıyor.. "odin","balder","thor" ve tüm "asgard" ahalisi tehlike altında..insanlıkta aynı kaderi paylaşıyor ve "odin"in "kılıcı kınından sıyrılıyor".."ragnarok" yakın..kapaktada gördüğünüz gibi "loki" "kraliçe karnilla" ile büyü güçlerini birleştirip "odin"e tardım etmeye çalışıyor..kaçırılmaz ve klasik olmuş maceralar..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

connyapku

Harika heryerden klasik yagiyor  :).Ilyas abiye duzenli yayin yapip bizi uzmedigi icin  tekrar tesekkur ediyor ve bizi bir gun

"thor" un  atladigi ilk sayilariyla bulusturacagina inaniyorum  ;)

gamlıbaykuş

Thor' un klasik maceralarını okumak çok zevkli. 1. cildin sonlarında başlayıp 2. ciltte sonlanan 179, 180 ve 181.  maceraları okuyorum.

Loki kötülük ile taçlanmış zekasını kullanarak Thor' u alteder ve fiziksel olarak Thor ile bedenlerini değiştirmeyi başarır. Artık Thor' un bedeninde Loki, Loki' nin bedeninde Thor vardır. Loki bu durumu kullanarak türlü kötülüklere girişir ve haliyle ihale Thor ' a kalır.

Thor bu mücadeleden nasıl kurtulacaktır. Leydi Sif ve Balder bile Thor ' a inanmazken Şimşek Tanrısının işi çok zordur.

Stan Lee' nin yazdığı Neal Adams' ın çizdiği bu macerayı okumanızı tavsiye ederim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

"İstemem,eksik olsun.."

dean

Güzel olmuş. Şunları da bir alamadım gitti :'(

İlyas Erkul

rumar80

Hayırlı olsun. Bu arada üzücü bir haber: Marvel geçen ay itibarı ile Essential yayınlarını durdurdu. Son çıkan sayı Essential Hulk 7 idi. Yani bundan sonra elimizdekilerin kıymetini bilelim.

yunusmeyra

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Nisan, 2014, 22:17:29
  Hayırlı olsun. Bu arada üzücü bir haber: Marvel geçen ay itibarı ile Essential yayınlarını durdurdu. Son çıkan sayı Essential Hulk 7 idi. Yani bundan sonra elimizdekilerin kıymetini bilelim.
bunla ilgili ne sebep gösterdiler acep  :(  :(

yunusmeyra

Thor #248-271, Annual #5-6
az önce essential wiki'sine baktım listede en son thor essential sayıları bu gözüküyor ve Rıza'nın dediği gibi mart 2014 itibarıyle, hulk ,7. essential'i yayınlayıp sonlandırmışlar..sebep dijital arşivi yeterli görüp onu satmak istemeleri mi,yeterince satış olmaması mı  ???