Daredevil: Born Again

Başlatan dean, 19 Mart, 2022, 00:45:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Henüz resmi bir duyuru yapılmamış olsa da yeni bir Daredevil dizisinin geleceği production weekly'nin raporu ile onaylanmış oldu. Dizi netflix Daredevil'ın dördüncü sezonu ya da devamının olması beklenmiyor. Loki dizisinde tanıtılan variant konsepti ile düşünürsek MCU'nun Daredevil'ı da fiziksel olarak Netflix versiyonuna benzeyecek. Bu sayede aynı oyuncuları oynatsalar da farklı hikayeler anlatabilecekler.

MCU versiyon Matt Murdock'u ilk kez Spider-Man: No Way Home'da görmüştük. Kendi dizisi gelene kadar She-Hulk ve Echo gibi dizilerde de görünmesi bekleniyor. Bunun yanı sıra Hawkeye dizisinde Kingpin rolünde Vincent D'Onofrio'yu izlemiştik. Yine aynı şekilde o da variant olarak açıklanacaktır.

Önümüzdeki günlerde eski diziden yeni diziye bir çok oyuncunun variant olarak geçtiğini görme ihtimalimiz çok yüksek.

Nightrain

Bakalım aynı çizgide mi olacak yoksa tonu yumuşatılmış bir DD mi izleyeceğiz... Aslında sorumun cevabını herkes biliyor. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Vega

Bence kesinlikle reboot'a ihtiyacı yok. Üçüncü sezonda harika bir yerde kalmıştı. eğer ticari bir zorunluluk yoksa kaldığı yerden devam etmeli.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

dean

Alıntı yapılan: Vega - 20 Mayıs, 2022, 09:19:29
Bence kesinlikle reboot'a ihtiyacı yok. Üçüncü sezonda harika bir yerde kalmıştı. eğer ticari bir zorunluluk yoksa kaldığı yerden devam etmeli.

Detaylar henüz tam belli olmasa da daha çok soft reboot tarzında olacak. MCU ile olan ufak tefek uyumsuzluklar giderilecek. Dizide işleyen şeyler kalacak ama işlemeyenler çıkarılacak. Bana The Incredible Hulk'ın Hulk'ından Avengers Hulk'ına geçiş gibi bir his verecekmiş gibi geliyor.

kharon

iste super bir haber ;

Daredevil kadar begenilmemisti ama Luke Cage ile Jessica Jones da gelirse harika olur. (bazi dedikodular var ama bakalim)

dean

Dizinin ismi Daredevil: Born Again olarak açıklandı. Bölüm sayısı 18 bölüm ile diğer Disney+ Marvel dizilerinin çok üzerinde olacak. Dizi 2024 baharında bizlerle.

Mrtekin

Bu kadar haber içerisinden sadece buna sevindim. :)
They drew first blood...

Animvader

Disney Plus boş kalmasın bir şeyler çıkartalım gibi durmayan tek proje bu benim gözümde, heyecanla bekliyorum.

rumar80

Ben genel olarak dizilerini beğendim. Neredeyse hepsi farklı bir konsept üzerinden gitti.
   Moon Knight ve Loki tabi ki baştalar ama Ms. Marvel günün sürprizi bence.

Nightrain

Disney'in bu zamana kadar çıkarttığı dizilerin 6 ila 8 bölüm arası olduğu düşünülürse (WandaVision 10 bölümdü), 18 bölüm çok çılgın. Dizinin ismi de şahane: Born Again. :D

rumar80

Netflix üçüncü sezonda born again'den çok fazla esinlenme vardı. Bu sefer nasıl olacak merak ediyorum.

dean

Dizinin çekimleri başladı. Sene sonuna kadar sürmesi bekleniyor. Marvel'da takvim ile alakalı büyük değişiklikler bekleniyor. O yüzden şu an ne zaman yayınlanır tam konuşmak mümkün değil. Yine de 2024'ün yazı mantıklı duruyor. Çekimlerin başlamasından ötürü gelen bazı kadro bilgileri de var.

Daredevil'ın Netflix versiyonun da ve elbette kendi solo dizisinde The Punisher'a hayat veren Jon Bernthal dizinin kadrosuna katıldı.

Netflix döneminde Karen Page ve Foggy Nelson'ı canlandıran Deborah Ann Woll ve Elden Henson diziye şu an için geri dönmüyorlar. Recast edilip edilmeyeceği bilinmiyor.

Daha önce açıklanmış olsa da yine hatırlatmakta fayda var. Vincent D'Onofrio'da Kingpin olarak dizinin kadrosunda olacak.

dean

Netflix karakterlerinden birine ilk recast geldi. Ayalet Zurer tarafından canlandırılan Vanessa Fisk'e Daredevil: Born Again'de Sandrine Holt hayat verecek.

Nightrain

Foggy ve Karen'de değişirse şaşırmam. Zaten dizide Netflix'tekilerin olmayacağı söyleniyor.