Locke & Key (2020)

Başlatan doktor1881, 04 Mart, 2020, 08:20:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

dean arkadaşımız bugün ÇR tanıtmış Bende Netflix de dizisine rastladım

Konusu kısaca
Dizi, babalarının öldürümesinden sonra Maine'deki eski evlerine dönen 3 kardeşin hikayesini anlatıyor. Kardeşler eve döndükten bir süre sonra, onlara birçok güç ve yetenek veren mucizevi anahtarları oldığunu fark ederler.

http://www.beyazperde.com/diziler/dizi-22028/

doktor1881

Bölüm:1 ilk bölüm beni fazlasıyla tatmin etti Gizem,gerilim,fantastik hepsinin dozu doyurucuydu
Locke ailesinin başına gelen dramatik olaydan sonra Matheson'a aile yadigarı eve taşınmasıyla hikayemiz başlar

Bölüm Notu:9/10

Pulluk

Güzel dizi ancak bazı kısımlarda fazlaca ergen dizisine dönmesi ve bazı karakterlerin aptallığı keyif kaçırmıyor değil. (7,5/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Bölüm:2 Dizi ailenin 3 çocuğu üzerine bilhassa en küçükleri Bode üzerine dönüyor Bu da ister istemez BülenT'in dediği gibi bazen ergen dizisi havası veriyor Ama benzer ergen dizilerinden daha düzgün.Her anahtar ortaya çıktıkça değişik sürprizleri ortaya çıkıyor

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

Bölüm:3 Netflix'de hep ilk 10 da olan dizinin bu bölümde temposu düşüktü Locke gençlerinin sorunları ile geçti  Biraz anahtarlara yoğunlaşsalar

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:4 Her bulunan anahtar yeni bir güç ortaya çıkarırken kuyudaki gizemli kadınımızda boş durmamaktadır
Kasabadaki gizem havası sürmekte insanlar susmaktadır

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:5 Sonlara doğru artan gerilim dozu gelecek bölümlere aktarılırsa dizi bir üst liğe tırmanır Bölümleri izlerken hadi derken daha o patlamayı yapamadı

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:6 Kasabadaki beklenmeyen ölüm ortalığı karıştırır Kinsey'in korkusuz olması sorulara yol açar
Diziyi nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum Aile içinde de çatırdama başlıyor

Bölüm Notu:7/10