2020 Mart - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 04 Mart, 2020, 00:26:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Injustice 2 Cilt 2 eklendi babile.

sultanhisar

Babil de aratırsanız renkli zagor 4 de var ben sipariş verdim...

ferzan

Odakitap 'ta da Renkli Zagor #4 eklenmiş ama benim gibi "Yeniler" sayfasından eklenip eklenmediğine bakıyorsanız ya da Odakitap 'ta Çizgi Düşler olarak aratıp çıkan sonuçlara bakıyorsanız Renkli Zagor gözükmüyor. Keza, "edebiyat / çizgi roman" ya da "çocuk / çizgi roman" alt kategorilerine bakıyorsanız gene çıkmıyor. Odakitap, daha önce başka bir Çizgi Düşler yayınında daha böyle yapmıştı. Etiketlememiş herhalde yenilerde de, kategorilerde de. Yalnız Renkli Zagor 4 diye doğrudan aratınca çıkıyor. Bugün Injustice her aramadan çıkacak şekilde eklenmiş yenilere de, kategorilere de, yayınevi aramasına da ama Renkli Zagor, doğrudan aratmadıkça çıkmaz olmuş. Odakitap kullanıcılarının dikkatine...

Ben denk geldikçe bazı yanlışları müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak düzeltiyorum. Eklenmeyen yayınları, ismi yanlış yazılan yayınları, yazarı yanlış yazılan yayınları, katkı sağlayanı yazılmayan yayınları, cilt numarası yanlış yazılan yayınları hep bildiriyorum. Etiketlenmemiş ve dolayısıyla aramalarda çıkmayanları da söylemeye başladım ama Çizgi Düşler de kendi yayınlarının takibini siteler üzerinden kolay görünebiliyor mu yoksa görünmüyor mu diye yaparsa iyi olur. Şimdiye dek iki yayını göz önünde olmadan Odakitap 'ta güya satışa açılmış oldu. Alt tarafı satış sitelerinden sadece biri denilebilir, yapılan indirimlerle oradan gelecek satış çok da elzem kabul edilmeyebilir, orasına bir şey diyemem. Benim derdim okur cephesi. Üç ya da beş okurun gözünden kaçsa gene kayıptır. Aynı hassasiyeti yayınevinin de göstermesini rica ediyorum...

Bu gidişle Çöpçüler Kralı 'nda gazeteye sürekli şikayet yazan adamdan farkım kalmayacak... :)

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

memospinoz

Renkli Zagor - Albay Perry'nin Sırrı olarak eklenmiş babile.

memospinoz

Bu arada babil-eganba-odakitap aynı veritabanını kullanıyor.

ilker

Çizgi Düşler'den çıkan Renkli Zagor son sayı için naçizane bir eleştirim var.
Serinin ilk üç kitabı 1. hamur kağıda basılmıştı ve kağıt kalitesi de tatminkardı. Malesef 4. kitap 2. hamur kağıda basılmış. :(
Yayınevi maliyet açısından bu şekilde bir karar vermiş olabilir ancak serinin bütünlüğü bu açıdan bozulmuş bence.

Bloodslince

Alıntı yapılan: ibayrakli - 23 Nisan, 2020, 16:10:52
Çizgi Düşler'den çıkan Renkli Zagor son sayı için naçizane bir eleştirim var.
Serinin ilk üç kitabı 1. hamur kağıda basılmıştı ve kağıt kalitesi de tatminkardı. Malesef 4. kitap 2. hamur kağıda basılmış. :(
Yayınevi maliyet açısından bu şekilde bir karar vermiş olabilir ancak serinin bütünlüğü bu açıdan bozulmuş bence.

+1

"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]