Zagor & Flash

Başlatan hanac, 05 Şubat, 2021, 20:23:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

10 Mart 2022 de Zagor & Flash: Balta ve Şimşek çıkıyor.

160 sayfa ve 2 kapak ile satışa sunuluyor.

Senaryo: Uzzeo Mauro, Masi Giovanni
Çizim: Gianfelice Davide
Kapak: Dell'Otto Gabriele
Renklendirme: Matera Adele, Saponti Luca

Kapaklar;

İç Sayfa Resimleri;

pizagor

Madem iki ayrı evren birleşiyor, madem kapak DC ve Bonelli olarak iki ayrı logo barındırıyor; bunun Türkçe baskısını da Arkabahçe ve Lal birlikte yapsın, her ikisinin de logosu olsun üzerinde :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Şubat, 2022, 15:45:17
Madem iki ayrı evren birleşiyor, madem kapak DC ve Bonelli olarak iki ayrı logo barındırıyor; bunun Türkçe baskısını da Arkabahçe ve Lal birlikte yapsın, her ikisinin de logosu olsun üzerinde :)

Mükemmel bir fikir, destekliyorum.

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 11 Şubat, 2022, 15:47:37
Mükemmel bir fikir, destekliyorum.
Ben de desteklemeni destekliyorum
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Saki

Birinci kapak- Wooooow!

Kinowa59

Bende destekleyeni destekleyen Zeljko bey,i destekliyorum.

Kinowa59

Merhaba arkadaşlar. Bugün, biraz evvel Lal kitap satış sorumlusu Burak bey ile TLF görüştüm.   Dylan Dog Maxi ve diğer aylık yayınlar bu ayın 15-- 17 arası satış noktalarında olacakmış. Biraz evvel çizgi Düşler yayıncısı İlker Özer bey ile de TLF görüştüm, kağıt sıkıntısını halledebilirse aysonu Tex ve birkaç yan ürününü- Tex willer vs.- yayınlayacaklarını söyledi.Selamlarimla.

Mrtekin

Alıntı yapılan: Zeljko - 11 Şubat, 2022, 16:30:38
Ben de desteklemeni destekliyorum

Yahu arkadaş, şimdi bişiy diycem, yav Zagor@Flash ne alaka ya?  ;D Biri, Ahyaaak diye, diye, elinde Tomahawk, Tarzan gibi ağaçlar üzerinde atlayan zıplayan bir şahıs, öbürü bir speedster...

Yani fantastik western ise tarz, aklıma DC'de "Jonah Hex"'den başka birşey gelmiyor Zagor ile kesişebilecek yolu. ;D

Neyse, aleme hayırlı olsun. Kısa zamanda okuruz umarım...
They drew first blood...

Hayal Kahvem

Binlerce kasırga aşkına! Kapaklara bayıldım. Niye olmasın? Zagor ve Flash öyle mi?  Okumak isterim. :D

Sıtkı Sıyrıl'ın Zagor'un sözü bu, bloğundaki  Zagor ve Diğerleri  başlıklı yazıları aklıma geldi. Az önce tekrar baktım. Zagor vs Iron Man, Zagor vs Tarkan, Zagor vs Wolverine gibi  yazılar yazmış. Zagor vs Flash yok galiba. Keşke yazsaymış. Sahi, Sıtkı Sıyrıl'ın kitabı çıktı mı?

DAMPYR

Burda Zagor ve Flash birbirine düşman mı yoksa kankalar mı öbür düşmanlara karşı ???

Saki

Kapaklara göre ikisi kankadır, düşman olsaydılar herhalde kapaklarda birbirlerine karşı düşmüş olurlardı.

Gerçi düşman olsalar Zagor vs Flash dövüşmesi acaba nasıl olurdu, Flashın o hızı var ya... :o

hanac