Şubat 2020 Satış Rakamları

Başlatan hanac, 08 Haziran, 2021, 08:28:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Şubat 2020'da 48 yeni çizgi roman, dergi ve kaynak kitap yayımlanmış.

Oylarınızı bekliyoruz...

aa

Esse Gesse Hayranı...

pizagor

Bu ay pek bir bereketliymiş, ne kadar fazla kitap çıkmış. Buna bağlı olarak da raflara ilk çıkıştaki satış adetleri (zaten şikayet edilen) normale göre daha da düşmüş, kitapların kütüphanelere girmesi geciktirilmiş, sonraki aylara kaydırılmış olmalı.

Bu ayın sürpriz yayınları benim için Epsilon'dan çıkan Harley Quinn Kırık Cam ve Batman Gecegezen olmuştu. Aynı gruptan daha sonra yayınlananları da merak ediyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mister NO

Salgın başlamadan çıkan çok sayıda kitap.

Ben de bu ay kendime göre aldıklarımın sayısını arttırmışım. 11 tane.

DAMPYR

kırkambar

Dokuz tane almışım, henüz hiçbirini okuma fırsatı bulamamışım!

AU4

Ne güzel bir aymış. 11 tane almışım.

darkwood

17 tane almışım. Şimdiye kadar 10 tanesini okudum.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Şahane bir ay olmuş. 18 tane almışım, 8 tanesini okumuşum. Bir tane daha alacağım kalmış.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ZGeralt

21 tane almışım, gerçekten bereketli aymış :)

nicholaihel

6 tane almışım. Hikayeler 12'yi hala alamadım sadece çizgi romancıda satıldığı için. İnşallah ben alana kadar bitmez :)

Ayın favorisi: Hariciye Günlükleri

V

"İstemem,eksik olsun.."

OZAN BALIM

24 kitap almışım, hakikaten acayip bir aymış bu ay...

kedidiro

7 kitap. Küçük kız da manga okumaya başlayınca kendi ölçülerim içinde aldığım çizgi roman adeti artmaya başladı.

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 40

1- Ken Parker Özel-13 ................................................: 22 - ( % 55.0 ) - Rodeo

1- Vaiz-4 ....................................................................: 22 - ( % 55.0 ) - İthaki

3- Vaiz-5 ....................................................................: 21 - ( % 52.5 ) - İthaki

4- Teks Renkli-7 .........................................................: 18 - ( % 45.0 ) - Çizgi Düşler