Socially Awkward Maceracı - Pınar Gökoğlu (BAOBAB)

Başlatan TKnKT, 17 Haziran, 2023, 03:28:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

Socially Awkward Maceracı

Yazan/Çizen: Pınar Gökoğlu
Yayın Tarihi: Haziran 2023
Sayfa Sayısı: 104
Boyut: 18 x 15 cm
Etiket Fiyatı: 80₺
Tadımlık: Örnek sayfa paylaşmanın lüzumunu pek görmüyorum nitekim sayfa başına tek çizimin düştüğü şu sosyal medya hesabından da paylaşılan çizimler mevcut.
Tanıtım Metni: Ejderhaların gökyüzünde kol gezdiği, bir girenin bir daha çıkamadığı kadim ormanlarıyla ünlü Yedi Diyar'da bir kahraman yaşarmış. Kral'ın sadık hizmetkârı, halkın yılmaz savunucusu, ejderhaların korkulu rüyası, kedilerin can dostu, kalabalık bir ortamda ne yapacağını bilemeyen, bir prensesin karşısında ise kıpkırmızı kesilen sıradışı bir kahraman: Maceracı!

Pınar Gökoğlu'nun yarattığı ve çok sevilen Socially Awkward Maceracı'nın tüm karikatürleri ilk defa kitap halinde bir arada. Aynı zamanda çıkartma hediyeli.

BAOBAB kitaplığı eksik kalmasın diye aldım. Almışken bir de göz gezdirdim. Instagram keşfetime ara sıra denk düşüyordu. Başlarda yabancı bir hesabın içeriği Türkçe çeviri ile sunuluyor sanıyordum da meğer yerel bir işmiş sonraları fark ettim. Belki FRP dünyasının birer ferdi olan ya da bir şekilde bu dünyaya dokunmuş insanlara daha cazip gelen bir içeriktir ama benim açımdan çoğunlukla içi boş ve anlamsız olduğunu dile getireceğim. Lakin, sanırım seveni var ki çıkar çıkmaz çok satanlara girdi. Beni bir iki sayfada hafif sırıtmaktan öteye gidemedi.
"The man who opens topics faster than his shadow"