2023 Temmuz - Çizgi Roman Listesi

Başlatan TKnKT, 28 Haziran, 2023, 09:09:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

"The man who opens topics faster than his shadow"

KenParker

Flaneur'un yeni baskılar yapması, kendi internet mağazasını açması, %50 indirim sevindirici.

İyi bayramlar.

TKnKT

Hilal serisi İthaki ile (sanırım üçüncü kez) tekrar karşımıza çıkıyor. Yayınevi değişikliği kaynaklı tekrar listede yer aldığını bildirmek isterim.

Kinowa59

Sayın Flaneur ve Ithaki yöneticileri. Sizleri hakikaten merak ediyorum ne tür bir insan cinsine benziyorsunuz. Bu nasıl bir utanmazlıktır ki 80 sayfalık bir çizgi romanı 219 TL satıyorsunuz. Birde biz okuyucularla alay etmek için fiyatı sanki tam tamına kimseye hak geçmesin diye 220 TL değilde 219 TL yapmışsınız. Diğer bir kitap ise 104 sayfa, 269 TL. Vay vay vay vaaay,  bravo sizlere 270 TL bile değil. Nasıl da hakkaniyet li fiyat politikası uygulamışsıniz . 269 kere yazıklar olsun size. Bizler bu parayı sokaktan mı topluyoruz. Sizlerin bu tekelci vahşi fiyat uygulamanız, aynı zamanda Türk parasına hakaret ve lira' mıza itibar suikasti yapmaktır. Buradan siz Fleneur ve ithaki yöneticileri için Türk parasına itibar ve manevi suikast yapmaktan , Türk parasınin alım gücüne maddi ve manevi hakaretten suç duyurusunda bulunuyorum. Ya ithaki ' ye ne demeli. Ithaki kitap yöneticileri , sizlere de yazıklar olsun. Yazılı edebiyat alanında verdiğiniz birbirinden değerli eserlerle yıllardır kalbimde güven ve sevgi dolu bir yer edinmiştiniz. Şimdi Basra gibi harabeye çevirdiniz . 80 sayfalık bir çizgi romanı 200 TL'den satıyorsunuz. " Isteyen alır, istemeyen almaz " kolaycıliğı tamda aynadaki görüntünüze yakışmış.  Bizler, bir avuç çizgi roman tutkunu idealist insanlara her ay fiyatları fahiş biçimde şişirerek böylesine eziyet etme hakkınız yok. Hepinize yazıklar olsun diyorum.

İnancomic

Hilal marmara baskısını amazondan 50 tl ye aldım geçen ay hemde iki cilt toplam 50 tl

sultanhisar

Çizgi düşlerden yeni Maxi Zagor 26 çıkmış... şimdi aldım... O0

caretta

Bu 26.sayı orijinal 38.sayı sanırım.

allan quatermain

"Dünyaya Düşen Adam" Türkiye'de yayınlanan üçüncü David Bowie çizgiromanı oluyor. Daha önce Tekir Kitap "Bowie"yi, ve Sırtlan Kitap, Reinhard Kleist'ın Stardust'ını basmıştı. Kleist'ın kitabının devamı da yurtdışındaki yayınını takiben bizde de basılır muhtemelen. Hızlıca baktığımda, bizde henüz yayınlanmayan iki Bowie çizgiromanı daha farkettim: NBM'in bastığı "David Bowie in Comics"i, ve Néjib'in "Haddon Hall"u.
Böylece benim gördüğüm en az altı adet David Bowie çizgiromanı oluyor. Gerçekten ilginç bir durum, "çizgiromana adapte edilebilir" bir karakter olarak görülüyor herhalde. ;D

Kinowa59

Merhaba sayın caretta. Evet bizde Maxi Zagor No 26 olarak yayınlanan cilt, orijinal sayı 38 oluyor.  3 adet Maxi Zagor kaldı yayınlanacak. Bu sayı, en beğendiğim Zagor çizerlerinden R. Della Monica tarafından çizilmiş. Onun çizdiği bütün Zagor maceraları hareketli ve güzel oluyor.

battlehammer

Alıntı yapılan: allan quatermain - 08 Temmuz, 2023, 21:11:57"Dünyaya Düşen Adam" Türkiye'de yayınlanan üçüncü David Bowie çizgiromanı oluyor. Daha önce Tekir Kitap "Bowie"yi, ve Sırtlan Kitap, Reinhard Kleist'ın Stardust'ını basmıştı. Kleist'ın kitabının devamı da yurtdışındaki yayınını takiben bizde de basılır muhtemelen. Hızlıca baktığımda, bizde henüz yayınlanmayan iki Bowie çizgiromanı daha farkettim: NBM'in bastığı "David Bowie in Comics"i, ve Néjib'in "Haddon Hall"u.
Böylece benim gördüğüm en az altı adet David Bowie çizgiromanı oluyor. Gerçekten ilginç bir durum, "çizgiromana adapte edilebilir" bir karakter olarak görülüyor herhalde. ;D

Neden Iron Maiden fontuyla yazılmış ismi merak ettim.

gizmoo

MARMARA ÇİZGİ Küçük Canavarlar Cilt 1
Çıktı

Kinowa59

Çizgi düşler'in çıkardığı Maxi Zagor No 26 , temmuz ayı çıkan çizgi roman listesinde görünmüyor. Fiyatı ne kadar oldu acaba.

TKnKT

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 11 Temmuz, 2023, 09:30:11Çizgi düşler'in çıkardığı Maxi Zagor No 26 , temmuz ayı çıkan çizgi roman listesinde görünmüyor. Fiyatı ne kadar oldu acaba.

Ben bahsi geçtiğinden bu yana birkaç kez aradım bunu ama ulaşamadım satışının yapıldığı bir yere. Yoğunluğumdan dolayı detaylı bakamamış da olabilirim. Karşılaşan bir üyemiz burada belirtirse akşam ekleyebilirim.

Edit: Uluların ulusı yüce hanac iletti :)

Kinowa59

Çok teşekkür ediyorum sayın TKnKT. TLF ve WhatsApp 'dan zaman zaman görüştüğüm forum yöneticisi, değerli dostumuz; manitu' nun altınmadalyon temsilcisi, uluların ulusu yüce hanac bey'e saygılar sunuyorum efendim.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 11 Temmuz, 2023, 09:30:11Çizgi düşler'in çıkardığı Maxi Zagor No 26 , temmuz ayı çıkan çizgi roman listesinde görünmüyor. Fiyatı ne kadar oldu acaba.
Büyülü dükkanda indirimli fiyatı 136tl normal fiatı 160tl