2024 Mart - Yeni çıkan çizgi romanlar

Başlatan afu, 02 Mart, 2024, 16:49:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: allan quatermain - 04 Mart, 2024, 12:52:53Kitapta KDV halen daha %0, ancak yayıncılar kağıt başta olmak üzere, ara ürünlerde de vergi kolaylığı istiyolardı hatırladığım kadarıyla, ama bu saatten sonra zor gözüküyor gerçekten.

1 Nisan şaka gibi olacak sanki ama komik olmayacağı garanti; Killing joke ya da Bitter Joke gibi çizgiromanvari bir adlandırmayla hatırlayacağım o günü ileride :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

DAMPYR

Ben forma girmiyeli artık Lal yayınlarını soranda kalmamış desenize fumetti gerçekten bitti bu ay yok sanırım baksanıza ayın kaçı oldu hala ses seda yok...

Saint2

Alıntı yapılan: DAMPYR - 13 Mart, 2024, 21:57:18Ben forma girmiyeli artık Lal yayınlarını soranda kalmamış desenize fumetti gerçekten bitti bu ay yok sanırım baksanıza ayın kaçı oldu hala ses seda yok...

Ben merakla bekliyorum.

Kinowa59

Lal kitap aylık yayınları beklediğim için renkli Zagor No 8 siparişini henüz vermedim. Yarın Lal kitap aylık yayınların ne vakit çıkacağını sorup öğrenir bu sayfada haber veririm .

Kinowa59

Lal kitap aylık yayınları yarın matbaadan gelecekmiş. Yarın veya en geç birgün sonra dağıtımda olacakmış.

Spider-Man

Laller çıktı. Dylan, Zagor ve Martin 90 tl, Tex Willer 60 TL, Mister No KM 300 tl olmuş. Yeni çıkan Tex Willer Özel ise 160 TL etiket ile çıktı.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Spider-Man - 14 Mart, 2024, 14:44:06Laller çıktı. Dylan, Zagor ve Martin 90 tl, Tex Willer 60 TL, Mister No KM 300 tl olmuş. Yeni çıkan Tex Willer Özel ise 160 TL etiket ile çıktı.

Doğru çıkmış, hemi de Zamlı Çıkmış Yandık Ki Ne Yandık...

Tuco Ramirez

Tex willer özel kılan şey renkli olması mı, yoksa sayfa sayısı mı fazla?

Kinowa59

Sağlık için çok çok zararlı olan alkollü içki ve sigara kullanmıyorum. Yaşamımda beni mutlu kılan yalnızca çizgi romanlarım ve kedilerim, köpeğim var. Çizgi romanlara ve kedi, köpek mamalarına gelen her zam beni hayata bağlayan, yaşam sevinci veren çizgi romanlara ve hayvanlarıma daha bir sarılmama neden oluyor. Yalnız, kendim söyleyeceğim tek sözcük şu olsun. Çizgi romanlar, bana doğayı, hayvanları sevmeyi öğretti. Birey olmayı, itiraz etmeyi, soru sormayı, korkmamayı öğretti. Ve çizgi romanlarım,  bana bir kedinin, bir kuşun, bir köpeğin, bir ağacın yaşam hakkının bir insanın yaşam hakkı kadar değerli olduğunu öğretti. Biz çizgi roman tutkunlarına umut olan, bizleri mutlu kılan yalnızca Lal kitap kaldı. Ben, ( kendim için söylüyorum ) sevdiğim, tutkunu olduğum Tex,  Zagor, Mr No, Ken Parker ve birkaç çizgi roman serisi daha kaç TL olursa olsun alacağım. Böylelikle yayınevine de bir nebze olsun katkıda bulunmuş olurum.

oguzeren

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 14 Mart, 2024, 15:33:52Tex willer özel kılan şey renkli olması mı, yoksa sayfa sayısı mı fazla?
Bonelli sitesinden gördüğüm kadarıyla renkli değil, sayfa sayısı da 128. Özel olan tek şey fiyatı herhalde.

Spider-Man

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 14 Mart, 2024, 15:33:52Tex willer özel kılan şey renkli olması mı, yoksa sayfa sayısı mı fazla?

İkisi de. Gerçi iki renkli ne demek tam anlayamadım ama. Acaba eski mizah dergileri gibi mi ???

Tanıtımda "Tex Willer Özel Albüm'ün ilk sayısı. 128 sayfalık bu albümün özelliği iç sayfaların bir kısmının iki renk basılmış olması." yazıyor.

Spider-Man

Kinowa59

Evet, Tex willer özel seri nihayet  Lal kitap farkıyla biz Tex tutkunlarıyla kucaklaşıyor. İsmi gibi özel olan bu serinin üçüncü sayısında son dönem Tex çizerlerinin en yeteneklisi olan A. Pincinelli tarafından hayat bulan ve Zagor ile Tex'in ilk kez karşılaştıkları efsanevi " Bandera " macerasını okuyacağız. Evet değerli dostlar, gece kartalı efsanesi yepyeni bir seriyle biz Tex tutkunlarına selâm veriyor.

hanac